XBike… 50%
XBike Asian Edition - motocyklové závody v Asii (270 KB)
Motorky jsme tu už dlouho neměli. Hra XBike Asian Edition nabídne tři asijské destinace, během nichž budete závodit jak s motocyklovými protivníky, tak i s časem.
Xmas Gift… 50%
Xmas Gift Chase - sbírejte dárky (140 KB)
Chlupatí Grinchové nenávidí Vánoce a udělají vše pro to, aby se neuskutečnily. Zahájili tak útok na Santu Clause a navíc mu roztrousili všechny dárky. Pomozte mu je sesbírat a vyhnout se nebezpečným střelám.
Xing Digger… 40%
Xing Digger – nenasytný bagr (93 KB)
Býti bagrem znamená neustálé ježdění a „požírání“ všemožných předmětů. Přesně to vás čeká a nemine ve hře Xing Digger. Pozor ovšem na nebezpečné nepřátele a padající balvany!
Xmas Balls… 70%
Xmas Balls - zdobení baví každého! (95 KB)
Krášlení si obydlí vánočními ozdobami je rozporuplné. Jedni ho přímo milují, zatímco jiní jsou jeho zarytými odpůrci. Dnešní dárek v podobě mobilní hry by však mohl zaujmout obě skupiny.
XXL: FRENETICKÁ… 65%
XXL: FRENETICKÁ STŘÍLEČKA (32 KB)
Máte rádi jednoduché a přitom strhující akce? Líbí se vám poletovat ve vesmírném prostoru, kde vás každé protržení skafandru může stát život? Vzrušuje vás život na hraně? Pak neváhejte a zkuste se zahrabat do světa XXL. Obzvláště vhodné do zadních lavic při nudných hodinách.
XtremeBlocks:… 80%
XtremeBlocks: ADRENALINOVÝ ARKANOID (56 KB)
Občas se zadaří a narazíte na opravdu kvalitní remake velké klasiky. Extrémní cihličky se hýbou, padají, mění se v bonusy a občas se s nimi stane něco, co skutečně nečekáte. Zkuste si zahrát dnešní mobilní klon Arkanoidu. Máte-li rádi podobné gamesky, budete příjemně překvapení.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z