Wheelette… 65%
Wheelette - ruská ruleta (152 KB)
Casino, ženy, drinky, peníze, nekonečná zábava.. Ochutnejte!
Wulf´s… 70%
Wulf´s Lair - střílečka z druhé světové války (140 KB)
Dokážete se vžít do role a dostat se až do Vlčího doupěte? A pokud ano, dokážete zabít toho nejvyššího?
WinGames… 80%
WinGames 3in1 - klasika v balíčku (156 KB)
Hledání min, Free Cell, Spider Solitaire.. Tyto pařby, nacpané do jedné mobilovky, si přece nemůžete nechat ujít.
Warships… 70%
Warships Sea on Fire - mořské boje! (292 KB)
No nic, du potopit pár křižníků, polynomiální rovnice už v pohodě zvládám. "Novák, z písemky za pět". Aha, no, tak nezvládám...
Word Bomb… 60%
Word Bomb - chytrým pyrotechnikem (100 KB)
Vykašlete se na modrý a červený drátek. Tady se budou hádat slova a když špatně, tak BUM!
Work is… 65%
Work is Murder - vystopujte vraha (196 KB)
Zapomeňte nyní na Jessicu Fletcherovou nebo Colomba. Stala se sice vražda, kterou by tito populární detektivové jistě dokázali vypátrat, ale zde si budete muset pomoci sami.
Wapfrog… 40%
Wapfrog Pong - černobílé drama (36 KB)
Variací na klasiku jménem Pong existuje povíceru. Mobilní hra Wapfrog Pong však nemíní příliš vybočovat z cesty a nabízí tak již zažitou hratelnost zabalenou do černobílého provedení.
Weapons… 60%
Weapons Of Mass Construction – volejbal s bagry (147 KB)
Na staveništi občas bývá pěkná nuda a neustále se dějí opakující se situace. Proč si tedy pracovní chvíle trochu nezpříjemnit? Usedněte za volant bagru a zahrajte si s kolegy volejbal!
Wordy… 80%
Wordy - hrajeme si s písmenky (429 KB)
Umíte alespoň trochu anglicky? Pokud odpovídáte, že ano, tak si rozhodně nenechejte ujít titul Wordy. Procvičte si svoji slovní zásobu, zjistěte, jak vám to pálí nebo naopak poněkud dře?!
Word Search… 65%
Word Search 2 - slova kam se podíváte (37 KB)
Osmisměrky. Můžete je nenávidět, můžete je milovat a mohou vám být klidně i zcela lhostejné. V předešlých letech to byla spíše zábava novin, časopisů a reklamních letáků a dnes? Dnes vám představujeme druhý díl titulu Word Search pro mobilní telefony.
War Monster… 60%
War Monster - proti zlým skřetům (122 KB)
Milovníci RPG zbystřete. Na vaše mobilní přístroje se právě blíží titul WarMonster, kterýby neměl uniknout vašemu hledáčku. Pakliže se nebojíte nepřátelských skřetů se zahnutími meči a ostrými zuby, nic vám nebraní ve vyzkoušení tohoto titulu.
WallBreaker2… 70%
WallBreaker2 - diamant se skrývá na ostrově (278.2 KB)
Ne, opravdu nepřeklikávejte na další stránku, WallBreaker 2 je sice pravověrný arkanoid, nicméně i v případě, že při vyslovení tohoto slova dostanete kopřivku, raději s tím urychleným odchodem ještě počkejte. Ostatně, pojďte se přesvědčit v následující recenzi.
Why Chicken… 65%
Why Chicken Why by Cellufun - Převeďte všechny opeřence (63.6 KB)
Houf slepic je v ohrožení. Nezůstávejte lhostejní k jejich osudu a přiložte ruku k dílu, neboť jen s vaší pomocí úspěšně tito nebozí opeřenci zdolají čtyři pruhy na dálnici. V opačném případě hrozí, že všechny skončí pod koly automobilů. Pospěšte jim na pomoc!
Word Search:… 70%
Word Search: MOBILNÍ OSMISMĚRKY (8.2 KB)
Kdo by neznal staré dobré osmisměrky. Ty úžasné křížovky, ve kterých nejde o znalosti, nýbrž o "pouhé" nalezení slov ve změti písmen. Právě ona změť písmen je největším zádrhelem osmisměrek. Přestaňte proto odolávat, a pojďte si trochu zaluštit ve svých mobilních telefonech!
Wordsnake… 70%
Wordsnake AD: PÍSMENA A SLOVA (113.7 KB)
Znáte scrabble? A máte mobil? Pokud ano, jste jen krok od toho, abyste si zahráli velmi povedené převedení této klasické slovní hry. A pokud vás zároveň baví učit se anglickému jazyku, máte vyhráno!
White… 29%
White Chicks YKK: SLEČNU, PROSÍM (64.5 KB)
Erotická mobilní hra a ještě k tomu freeware? Je to možné? Samozřejmě! Představujeme vám zde první dílko, které je zaměřeno na choulostivá místa krásných dam. V žádném případě nečekejte kreslené obrázky kočiček, ale realistické sexbomby. Opravdu je na co koukat, tak neváhejte a stahujte!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z