Virtual… 40%
Virtual Daisy - má mě rád/a? (80 KB)
Chcete znát odpověď na vaši otázku? Má mě rád/a? Mám jít dnes do školy? Vyhraju milion korun?
Virtual… 45%
Virtual Panda - starejte se o pandu (132 KB)
Virtuální tamagoči znovu útočí. Tentokrkát se na na displeje mobilních telefonů dostává panda.
Virtual… 45%
Virtual Fish - akvárko v mobilu (112 KB)
Postarejte se o malou rybičku, kterou je třeba nakrmit, hrát si s ní a hlavně ji pořádně rozveselit!
Virtual… 45%
Virtual Turtle - starejte se o želvu (124 KB)
Hamburger i cola téhle želvě evidentně chutnají. Další z téměř nekonečné řady virtuálních tamagoči je zde - tentokrát se zeleným tvorem.
Vuvuzela… 35%
Vuvuzela - tůůůůůůůů (124 KB)
Podpořte svůj oblíbený manšaft na Mistroství světa ve fotbale, které se právě koná v Jihoafrické republice. Vezměte si vuvuzelu a trubte co nejvíc to jen půjde!
Virtual… 45%
Virtual Monkey – hu, hu, hu (115 KB)
Je to hnědé, v puse cumlá dudlík a banány to baští rychleji, než Homer Simpson koblihy. Jasně, je to opice. A právě o ni se budete starat v další variaci na virtuální tamagoči.
Virtual… 45%
Virtual Cat – kočičí hrátky (126 KB)
Další virtuální tamagoči je tu! Čekali jste na kočičku? Máte ji konečně mít! K obědu má ráda ryby, ve volných chvílích si hraje s klubkem vlny, ale také je potřeba se s ní pilně učit.
Virtual… 45%
Virtual Rabbit - starejte se o králíčka (125 KB)
Virtuální zvířátko se opět hlásí o vaši přízeň. Tentokrát se budete starat o roztomilou králičí slečnu, která má ráda nejenom mrkvičku, ale dokonce se umí i ofénovat – jůůůůů.
Virtual… 45%
Virtual Dog - starejte se o pejska (126 KB)
Konečně přichází moment, kdy se budete moci starat o nejžádanější zvířátko. Nakrmte tak svého pejska a nezapomeňte ho také vykoupat či si s ním hrát.
Virtual… 45%
Virtual Dolphin – hrajeme si s delfínem (178 KB)
Tamagoči vám už nedá spát! Přinášíme vám totiž další variantu starání se o virtuální zvířátko. Které to bude tentokrát? No přece roztomilý delfínek.
Virtual… 45%
Virtual Dragon - starejte se o dráčka (128 KB)
Ještě nedávno jste se pomocí mobilního tamagoči starali o veverku. Tentokrát na vás ale čeká úplně jiné zvířátko – malý zelený dráček, který rád žongluje, ale ani učení či čistění zubů nepodceňuje.
Virtual… 45%
Virtual Squirrel - starejte se o veverku (125 KB)
Opět tu máme virtuální tamagoči. Tentokrát se budete starat o malou veverečku, kterou musíte nejenom krmit, ale také si s ní hrát či koupat.
Vegas… 70%
Vegas Roulette – červená a černá (156 KB)
Vyzkoušejte si oblíbenou hazardní hru na vašem mobilním telefonu! Roztočte ruletu a sledujte, zdali se bílá kulička zastaví tam, kde potřebujete. A pokud ne, nezoufejte, nikdo z vás dluhy vymlacovat nebude.
Virtual… 45%
Virtual Chick – výchova žlutého opeřence (119 KB)
Vzpomínáte na tamagoči? O jaké zvířátko jste se starali vy? V dnešní mobilní hře to nebude ani pes, ani želva, ale malé kuře s potterovskými brýlemi. Má hlad, miluje jojo a dychtí po vzdělávání - ujmete se ho?
Vlak:… 85%
Vlak: LEGENDA SE VRACÍ (178 KB)
Většina lidí si nedokáže představit minulost strávenou s počítačem bez vyslovení prostého slova „Vlak“. Ve stejnojmenné hře jste totiž museli pomocí mašinky sesbírat veškerý náklad a dovézt ho až do cíle. Doba se přitom mění, a tak pro nás čeští vývojáři připravili i mobilní předělávku. Zdarma!
Virtual… 70%
Virtual Cow: KRAVIČKA TAMAGOČI (103 KB)
Přichází další z řady her simulujících věrně japonské vajíčko se zvířátkem, o které se musíte starat, krmit jej, ukládat ho ke spánku a pokud vám umře a jste skuteční blázni, budete chtít skočit. V dnešním kousku se přitom budete starat o kravičku. Ale skákat kvůli krávě...
VirtualSquirrel:… 70%
VirtualSquirrel: VEVERKA TAMAGOČI (82 KB)
Mnozí z vás si jistě vzpomenou na módu japonských vajíček se zvířátkem, o které jste se museli starat, krmit jej, ukládat ke spánku, případně pohřbívat. V dnešním kousku se přitom budete starat o veverku. Jak to zvládnete?
Village… 80%
Village Defender: STAVTE VĚŽE (69.7 KB)
Představte si, že do vaší malé rodné vísky zamířily hordy zlých a zákeřných potvor připravených zabít a znásilnit (v libovolném pořadí) muže, ženy a děti. Musíte začít stavět věžovou hradbu, aby jste se ubránili. Inu, pojďme na to.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z