Tattoo… 85%
Tattoo Tycoon - tetovací mánie (312 KB)
Vlastní tetovací studio, vlastní zaměstnanci, avšak tetovat lidi můžete jedině a pouze vy. Ovšem pokud to zvládnete.
Tribia… 80%
Tribia - návrat do dávných dob (296 KB)
Vraťte se o milióny let nazpátek a zažijte jedinečné kouzlo pravěku!
Twice… 75%
Twice! - velmi originální puzzle (124 KB)
Potrénujte si svoji paměť, zabavte se v nudných chvílích a poznejte pravé kouzlo pořádného puzzle!
Travel… 60%
Travel Genius - milujeme vlastivědu (520 KB)
Je nebo byl vaším oblíbeným předmětem ve škole zeměpis? Tak to v Travel Genius určitě zazáříte!
The End… 40%
The End - kdy vás navštíví zubatá? (56 KB)
Trochu morbidní aplikace The End vám prozradí, za jak dlouho budete ležet pod kytičkami.
Top Guy… 50%
Top Guy – jeden proti všem (116 KB)
Za úkol máte jediné – zabít vše živé, co se pohybuje v kanálech a ohrožuje životy nevinných lidí. Jakožto speciální voják se vydáváte na cestu za zničením nepřátelské sítě, při které se můžete spoléhat jen na sebe a svoji zbraň.
The Three… 65%
The Three Musketeers - jeden za všechny, všichni za jednoho (312 KB)
Tři mušketýři zamířili také na mobilní telefony ve stejnojmenné hře. Bojujte s desítkami zákeřných nepřátel, kteří vám chtějí své kordy vrazit přímo do hrudi.
Thumb-it… 50%
Thumb-it! - jedna, tři, čtyři, šest (83 KB)
Rádi byste si procvičili své reflexy a zjistili, zdali máte hbité prsty? Poté vyzkoušejte mobilní hru Thumb It, kde budete čím dál rychleji mačkat čtyři různá čísla na klávesnici svého mobilního telefonu.
Toilet… 80%
Toilet Bowlin – záchodové kuželky (140 KB)
Profese uklizečky může být někdy pěkná otrava, tak proč si občas pořádně nezařádit? Dost bylo všelijakého smejčení, oprašování, čištění... Teď je čas, aby dámy odhodily svá košťata a vrhly se na záchodové kuželky!
The Penguin… 80%
The Penguin Menace – žlutej a růžovej (228 KB)
Leo a Flex moc dobře vědí, že ve dvou se to lépe táhne. Spojením svých sil se pokusí zabránit globálnímu zamrznutí, o které se snaží armáda tučňáků včele s císařem Pengem. Zachraňte naši planetu!
Tetris… 70%
Tetris - legenda se vrací (6.9 KB)
V roce 1985 dal ruský počítačový inženýr Alexej Leonidovič Pažitnov světu videoher legendu – Tetris. Ve své době to byl obrovský boom a světe div se, ani po dvaceti čtyřech letech se od tohoto evergreenu lidé neodvrací. Ba právě naopak.
Time Cops… 70%
Time Cops - lepší než Bond (78 KB)
Tajných agentů není nikdy dost. Byl tady James Bond, Bourne a asi milion dalších. Dnes se do seznamu těchto špionských es zařadí také hlavní hrdina hry Time Cops. Jestliže se spolu s ním chcete po hlavě vrhnout do dobrodružství, máte skvělou příležitost.
TwinSpin… 80%
TwinSpin - ping pong bang (107 KB)
Pakliže se v nějakém titulu skloubí prvky jednoduchosti a chytlavosti, většinou to ve výsledku dá velmi podařený počin s hodnocením vysoko nad hranicí nadprůměru. Nejinak je na tom i TwinSpin.
Teek Tac… 25%
Teek Tac Toe - piškvorky v mobilu (14.1 KB)
Znáte variantu piškvorek s názvem Tic Tac Toe? Pakliže ano, a máte ji v oblibě, zcela určitě vás potěší mobilní zpracování s názvem Teek Tac Toe. Dokážete porazit svého přenosného miláčka?
The Hungry… 85%
The Hungry Hare – mrkev já rád! (68 KB)
Dělá se vám mdlo při pohledu na čerstvě sázenou mrkev? V tom případě od Hungry Hare utíkejte na míle daleko. Nezapomeňte ale, že se ochudíte o pořádnou porci skvělé zábavy.
Tobi-tris… 75%
Tobi-tris – Tetris zcela bez poplatků! (22 KB)
Málokdy se stává, že se najde nefalšovaná a kvalitní freeware mobilovka, která je opravdu zdarma a zbavena všech vedlejších poplatků. Dnes vám přitom přinášíme krále mezi klasikami, tetris, jenž byste určitě neměli odsoudit jen kvůli předsudkům.
Tumblewords… 70%
Tumblewords - pohyblivé osmisměrky (102 KB)
Máte rádi osmisměrky, ale připadají vám již takové všední? Lidé ze společnosti Mindwarrior Software měli zřejmě stejný pocit, a tak se rozhodli vytvořit novou, dá se i říci vlastní, verzi této staré a oblíbené hry. A že se jim povedla!
TriBalls:… 85%
TriBalls: DOPLŇUJÍCÍ SE LENTILKY (88 KB)
Máte rádi hry, které od vás vyžadují trochu toho přemýšlení? Proháníte se po 2D prostředí s hrdiny různých schopností a užíváte si to, jak se krásně doplňují? Dnes vám nabídneme podobný zážitek i na displejích vašich mobilních telefonů. Tři chlupaté koule čekají na vaš povel.
Treasure… 30%
Treasure Challenge: HON ZA POKLADEM (92 KB)
Taky jste jako malí kluci a holky toužili vydat se do Karibského moře a vykopat tam na jednom z ostrovů obrovský pirátský poklad? Já jsem o tom snil několik let. Snil jsem o tom i při hraní PacMana. A teď se sen spojuje s realitou. Představujeme žroutský hon za zlatem!
Thursday… 68%
Thursday the 12th: CESTA DO PEKLA (230 KB)
Ve středu dvanáctého se rozezní zvony kostelních věží a otevře brána do pekel. Masový vrah Slayson se tady na zemi nudí. Zabíjení živých lidí už mu nic neříká, a tak se rozhodl pro výlet ke kotli plném hříšníků. Cestu mu budou zpříjemňovat rozmanité bestie.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z