Retro… 85%
Retro Games 15in1 - nevšední zážitek (248 KB)
Tetris, tanky nebo had. Ale pozor! Dalších 12 her, které vás nenechají se nudit.
Robo 3:… 75%
Robo 3: Gears of Love - robotí láska (332 KB)
Roboti jsou zase v maléru, chtějí si pořídit malého roboťáka. Pomozte jim v tomto nesnadném úkolu!
Robo 2:… 70%
Robo 2: Saving Eny - válka robotů (120 KB)
Zapojte své mozkové závity, osvoboďte Eny a zničte všechna laserová zařízení!
Russian… 80%
Russian Mafia - akční pecka (452 KB)
Titul, který by klidně mohl nést označení Sam Fisher v ruské podobě, rozhodně stojí za zkoušku.
Reflex… 40%
Reflex Tester - procvič si své reflexy! (60 KB)
Při tomhle testu se pětky rozdávat nebudou, ani se nedozvíte, jestli jste "v tom". Testovat se budou vaše reflexy.
Retro… 25%
Retro Racer - starý Ford na silnici (116 KB)
Retro Racer je mobilní hra určená především fanouškům starších Fordů. Za volant jednoho takového zde usednete, ovšem jízda to bude poněkud bláznivá.
Rock -… 25%
Rock - sbírejte diamanty! (136 KB)
Sbírejte diamanty a dávejte si pozor na nebezpečné zelené potvory, které vás chtějí za každou cenu dostat! Také čas a hlemýždí chůze příjdou ke slovu.
Road Kill… 10%
Road Kill - s kuřetem přes dálnici (71 KB)
Moderní svět pro kuřata příliš není. Jedna skupinka těchto opeřenců totiž musí čelit smrtelnému nebezpečí! Všichni se potřebují dostat na druhou stranu silnice, po které se však prohání podivné věci se čtyřmi koly. Otázkou ale zůstáva, zdali má vůbec cenu jim pomáhat?
Rollercoaster… 80%
Rollercoaster Rush - adrenalinová zábava (248 KB)
Povozte po horské dráze skupinky adrenalinu chtivých návštěvníků, kteří očekávají, že jim zajistíte vzrušující a krkolomnou jízdu ve znamení vysoké rychlosti. Takže nač čekat, nabuzení pasažéři čekají!
Rabbit… 60%
Rabbit Guess - kde je králík? (48.5 KB)
Schovaný králík, špatný králík. Nalezený králík, dobrý králík. Vyzkoušejte si své pozorovací schopnosti a pokuste se uhádnout pod jakým kloboukem se skrývá ušatý přítel.
Rocket… 70%
Rocket Boy 3 - rakeťák na druhou (52 KB)
Zázračný chlapec jménem Rocket Boy přichází na displeje vašich mobilů. Tentokrát již potřetí. Jestli bude jeho nejnovější výprava stejně úspěšná jako ty předchozí musíte rozhodnout vy sami. Tedy, pokud se cítíte na další záchranu světa.
Risky… 70%
Risky Rally - stále ve smyku (82 KB)
"Vymáčknout spojku, přišlápnout plyn a přitáhnout ručku!" A pokud se zadaří, tak projedete zatáčku se skvělým driftem a získáte pár cenných vteřin navíc. V mobilní hře Risky Rally se to jistě bude hodit, protože trať je plná krkolomných zatáček.
Recicler… 60%
Recicler - tříděný odpad v mobilu (86.8 KB)
Je správné a svým způsobem i překvapující, že se lidé v dnešní době snaží recyklovat odpad. S námětem třídení odpadu přichází i mobilní hra s názvem Recicler, která si jako cíl stanovila zábavnou formou donutit netřídiče zamyslet se nad sebou. Nestal se ale náměť zabijákem hratelnosti?
Ring Fantasy… 80%
Ring Fantasy - solidní mobilní RPG (82.3 KB)
Pakliže jste stejně jako já mysleli, že na mobilní telefony zkrátka neexistuje žádné propracované RPG zadarmo, mýlili jste se. Existuje, a jaké! Ve hře Ring Fantasy stihnete zachránit princeznu, pobít tuny monster, nakoupit všechnu zbroj a lektvary a k tomu se ještě pořádně pobavit.
R.U.S.K.:… 77%
R.U.S.K.: TEMNÁ ALIANCE (104 KB)
Představte si hru, která spojuje starého dobrého žrouta Pacmana s vesmírnou střílečkou. Podařilo se vám to? Mě tedy napoprvé ne, ale pak jsem vstoupil do světa RUSKu. Funguje a šlape to na jedničku. Zkuste se ponořit do hlubokého vesmíru a do zvláštní sloučeniny těchto dvou žánrů.
RocketBoy… 90%
RocketBoy! 3: JEDNOTLAČÍTKOVÝ NÁŘEZ (51.2 KB)
Dokážete si představit pohodovou akční a hlavně zábavnou hru, která by se ovládala pouhým jedním tlačítkem? Já jsem se cítil doteď jako slepý. Raketový chlapec nám předvede, co všechno umí jeho jetpack. Budete se bavit více než dobře!
RoundaboutX:… 67%
RoundaboutX: KRUHÁK (53.2 KB)
Co rozlišuje pseudoměsto od skutečného centra lidí a zábavy? Přeci kruhový objezd! Každý správný městský úřad se zasadil aspoň o jeden. Moderní trend dopravy se přesouvá i na displeje mobilních telefonů. Pojďme mávat na auta, aby se nám nesrazily.
RomanceTips:… 77%
RomanceTips: JAK U(S)POKOJIT ŽENU (48.1 KB)
Také se vám občas stává, že vaše přítelkyně podezřele dlouho mlčí? Dává vám najevo, že „je vlastně vzduch“? Varuji vás: Bude následovat výbuch (možná poletí talíře). Pokud netušíte, jak z toho ven, tak zkuste dnešní titul. Mobil vám třeba poradí.
Rebound:… 60%
Rebound: STŘEDOVĚKÝ ARKANOID (50.2 KB)
Chudák rytíř Bobalota. Místo toho, aby se někde ucházel o ruku spanilé princezny, nebo v turnaji měřil své síly s udatnými bojovníky, musí dole pod hradbami běhat jako splašený. A co z toho vlastně má?
Rocket… 75%
Rocket Boy 2: RAKEŤÁK (57.3 KB)
Přichází rakeťák, v plné síle odhodlán zvítězit a získat všechny poztrácené krystaly. Sám jejich posbírání však nezvládne, musíte mu proto pomoci – a to ať jste třeba v čekárně u zubaře, na autobusové zastávce nebo u nás na FreeHrách. Je mu to fuk, kraviny ho prostě nezajímají, tak hejbejte kostrou.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z