Neutron-X… 70%
Neutron-X - fyzikální zábava (132 KB)
Neříkali jste si někdy, jaké by to asi bylo, být v kůži Einsteina? Ve hře Neutron-X si to můžete vyzkoušet.
Nuclear… 70%
Nuclear Tag Team - hrajeme si s atomovkou (150 KB)
Nuclear Tag Team je bláznivý titul, v němž ovládáte ještě bláznivější postavy. S Kim Čong-ilem či Bin Ládinem budete běhat s jadernou zbraní v rukách a vyhýbat se různým překážkám.
NoWhere… 85%
NoWhere - mysteriózní záhada (157 KB)
Už dlouho jsme tady neměli nějakou děsu nahánějící a tajemstvím opředenou adventuru pro mobilní telefony. Dnešním dnem se tato nepočetná sorta her rozroste o zbrusu nový počin s názvem Now Here. Ale varujeme vás, není to nic pro bojácné.
Nookie… 80%
Nookie's Mayhem - šílené přesmyčky (83.2 KB)
Z dvoudílné série Nookie’s Whatever vám nyní přinášíme ten lepší počin. Nookie’s Mayhem je klasickou logickou hrou, spojující přemýšlení s utlačujícím časovým limitem. Chcete si zadarmo pocvičit mozek?
Nookie… 75%
Nookie's Cookies - postřeh a dobrý úsudek (85.8 KB)
„Rychle, přešoupni to doprava! Tak dělej, už jsi skoro na vršku displeje! Co blbneš, tamhle jsi mohl udělat kombo! Tohleto teď přesuň až doleva, rychle, rychle... ale ne…! No a je konec!“ I takto hekticky může vypadat hraní mobilovky Nookie’s Cookies. Chcete-li zjistit, co málem nepřežil chudák testovací telefon, čtěte dále!
Nightclub… 85%
Nightclub Empire: VEĎTE VLASTNÍ KLUB (206 KB)
Rádi se bavíte na tanečních parketech? Považujete se za lvi salónů? Pojďte si nyní vyzkoušet, jaké to je vést vlastní taneční klub. Co vše to obnáší a jaké slasti a strasti přináší. Night club empire vás nekompromisně a tvrdě hodí do vod společenské zábavy a je jen na vás, zda-li věhlas vašeho podniku poroste až k nebesům, nebo upadne v zapomnění.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z