Metallic… 60%
Metallic Wind - opravdu velmi rychlá projížďka (132 KB)
Zkuste si jet takovou rychlostí, že skoro nic nevnímáte a k tomu si přidejte ještě turbo, které danou rychlost mnohokrát znásobí. To je prosím Metallic Wind.
M.U.M.U.:… 80%
M.U.M.U.: Judgement Day - ochránci zvířat by nejásali (244 KB)
Země je na pokraji zkázy a vy se potácíte v malém člunu, obklopeni krvežíznivými psy. Zvládnete je zabít?
My Model… 80%
My Model Train - vlaková simulace v mobilu (272 KB)
Uskutečněte si svůj sen a staňte se strojvedoucím, alespoň na displejích svých mobilů!
Move It… 60%
Move It - futuristický skladník (90 KB)
Být skladníkem v téhle době je méně stresující, než tomu bude v budoucnu.
MobiPoker… 40%
MobiPoker - poker pro samotáře (40 KB)
MobiPoker je klasickou verzí oblíbené karetní hry, v tomto případě pro jednoho hráče.
Mobile… 60%
Mobile Horoscope - tak jak na tom dnes jste? (42 KB)
Zadejte své jméno a znamení do aplikace Mobile Horoscope a zjistěte, jak na tom dnes budete s prací, penězi, zdravím a láskou.
Mad Cow… 60%
Mad Cow Martha 2 - šílená kráva na trampolíně (60 KB)
Kravička Martička je opět tu a i tentokrát bude pěkně dovádět. Ve druhém vydání se proskáčete na trampolíně, takže hůra do toho.
Mad Cow… 55%
Mad Cow Martha: Escape from Hospital - kráva na vozíčku (107 KB)
Šílená kráva Marta se ocitá v nemocnici, kde se ovšem hrozně nudí a touží se setkat se svými přáteli, kteří jí chybí. A tak se sponntálně rozhodne zahrát si na honěnou se zdravotní sestřičkou. Marta ovšem neuniká po svých, nýbrž na vozíku!
MobilePet… 45%
MobilePet Dog - starejte se o pejska (80 KB)
Vzpomínáte na tamagoči? Elektronickou hračku, pomocí níž jste se starali o virtuální zvířátko? MobilePet Dog vám nabídne to samé, v barevné variantě na vašem mobilním telefonu. Zcela zdarma.
Mr. Revolver… 65%
Mr. Revolver – přestřelky na Divokém západě (176 KB)
Hrajte za legendárního hrdinu Wyatta Earpa, který má za úkol jediné - ochránit své město od ozbrojených zloduchů. Střílejte po všem co se hýbě, ovšem pozor na civilisty!
Mobario… 70%
Mobario – instalatér zpět v akci! (105 KB)
Mobario není nic jiného, než mobilní verze populárního Maria. Pokud tedy máte chuť si opět trochu zaskákat a posbírat desítky zlatých mincí, tak hurá do toho!
Mambos… 50%
Mambos Beer Quest - pivní klokan (127 KB)
V mobilním titulu Mambos Beer Quest budete se sympatickým klokanem nejenom skákat, ale také sbírat tolik milované pivo. Pokud už na to máte věk, nezapomeňte si tak před hrou alespoň jednoho lahváče otevřít.
May you… 55%
May you always get more than you - houpejte se (144 KB)
Netradiční název s sebou přináší i netradiční herní koncept. Tedy alespoň v případě, pokud neznáte žádný jiný titul, kde ovládáte houpačku, na které navíc protagonisté nebudou sedět jako přibitý hřebík, ale naopak skákat do výšin, co to dá.
Mudik… 40%
Mudik Driving - staňte se řidičem (242 KB)
Projíždějte se po rovné silnici v osobním automobilu, nákladním voze či na motorce, sbírejte při tom peníze, ale hlavně nenarážejte do ostatních vozidel. Jinak je totiž s vámi okamžitě ámen.
Magic… 60%
Magic Ball - veselé skořápky (306 KB)
Ve hře Magic Ball bude záležet především na vašem postřehu. Pod jednou z celkových tří kokosových skořápek se totiž skrývá malá kulička. Jejich následné zamíchání vám však pocuchá nervy.
M.U.M.U.… 80%
M.U.M.U. - pobijte ty líná psiska! (267 KB)
Ocitáte se v roli ukrajinského staříka, který se právě nachází na své loďce uprostřed řeky. Blíží se k vám však spousta nebezpečné zvěře, především psů. Pobijte je všechny pádlem!
Memory… 50%
Memory - mobilní pexeso (221 KB)
Rádi byste si zahráli pexeso, ale nemáte zrovna dostatek prostoru? Není snad po ruce protihráč? Pak by vás mohl zajímat titul Memory, který sice není zrovna tím nejlepším příkladem mobilní podoby pexesa, ale své příznivce si jistě také najde.
Midnight… 75%
Midnight Riders - holky a mašiny (170 KB)
Holky mašiny? Nu dobrá, v dnes recenzovaném titulu se dočkáte jen těch mašin, nicméně rozhodně nemáte proč smutnit. Ostatně kdy naposledy jste si zahráli nějaké dobré závody motorek v městském prostředí na mobilu, a to zcela zdarma?
Myth Jungle… 75%
Myth Jungle - na masožravé květiny (102 KB)
Pro jednou na vás zase spadá nelehké břímě zachránit svět, jenž se prohýbá pod náporem zlovolných tvorů. Dámy a pánové, na scénu přichází statečný Commander Kenn, s jehož pomocí se vám úkol jistě nakonec podaří splnit.
Mystery… 80%
Mystery Castle II - proti hordám nemrtvých (135 KB)
Armáda nemrtvých v čele s krvelačným upířím baronem Fangem se opět chystá udeřit a zotročit si celý magický svět! Ještě štěstí, že je tady odvážný čaroděj s dobráckou povahou, Monty, který se již podruhé vydává zachránit osud všech jeho obyvatel.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z