Love Tester… 40%
Love Tester - láskoměr (60 KB)
Tvoříte se svým protějškem podle této aplikace ideální pár či nikoliv?
Love Match… 50%
Love Match - měřič lásky (90 KB)
Pokud jste zadáni, platonicky zamilováni nebo byste rádi zjistili, zdali by vám to klapalo se svou oblíbenou celebritou, zkuste Love Match. Dozvíte se tak, jestli se svým protějškem tvoříte podle této mobilní hříčky ideální pár či nikoliv.
Las Damas:… 75%
Las Damas: DÁMA V MOBILU (13.4 KB)
Pořád tu máme složité javovky, používající povětšinou moderní grafiku, polyfonní či reálné zvuky, a samozřejmě ne zrovna jednoduché herní principy. Las Damas se však liší; neobsahuje next-gen technické zpracování, hratelnost je však na nejvyšší možné míře – jedná se o klasickou dámu.
Last Exam:… 75%
Last Exam: POSLEDNÍ ZKOUŠKA (147 KB)
Stanete se vynikajícím studentem Akademie Galaktické flotily, který sní o přiřazení do elitní jednotky „Černá vdova“. Musíte však ze všeho nejdřív uspět ve finálním testu vašich schopností, ve zkoušce přežití. Máme před sebou kvalitní mobilní RPG plné hádanek a humoru.
LittleRed:… 75%
LittleRed: MALÝ A ČERVENÝ (171 KB)
Občas je potřeba si pořádně zaskákat a „zaplošinkovat“. Dostanete se do role malé červené koule s obrovskýma roztomilýma očima a vašim úkolem bude probojovat se mnoha levely a proskákat se mezi všemi bestiemi, až na samotný konec. Užijte si to!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z