Kissing… 60%
Kissing Frenzy - líbačka ve vzduchu (300 KB)
Už jste někdy skákali z paneláku a přitom líbali desítky roštěnek? V Kissing Frenzy si to vyzkoušíte!
Kamikaze… 75%
Kamikaze 2: CESTA NINJI (100 KB)
Staňte se ninjou, smrtícím bojovníkem plujícím ve stínech. Házejte hvězdice, posekejte mečem všechno okolo a přitom si promluvte se zajímavými herními postavami. To vše a i o něco více nabízí nové mobilní RPG ze starodávného Japonska. Stačí se vžít do noci v zemi vycházejícího slunce.
Kakuro… 40%
Kakuro Mania: VARIANTA NA SUDOKU (51 KB)
V Japonsku se stal po sudoku ohromným hitem hlavolam zvaný kakuro. Jde v něm o něco trochu jiného. Někdo tvrdí, že se jedná o kombinaci klasické křížovky právě se zmíněným sudoku, přičemž v Anglii tento fenomén zažil pořádný boom. Otázkou však je, zda-li se podobný úspěch dá očekávat i na displejích našich mobilních telefonů.
Konstruxis:… 95%
Konstruxis: BRUTÁLNÍ HLAVOLAM (141.3 KB)
Znáte piškvorky, Rubikovu kostku nebo takové ty různé kusy dřeva naskládané do sebe, z nichž musíte jeden kus vyndat? Konstrxis kombinuje prvky mnoha podobných her a vytváří nový originální hlavolam. Těšte se na řádné sprchování vašich neuronů!
Komár:… 31%
Komár: BZZZ (96.3 KB)
Mobilní hry obecně hodnotíme podle mnoha kritérií: grafiky, děje, ozvučení a v neposlední řadě také herní doby. Chcete vědět, jaké vysvědčení dostal Komár od nezávislého redaktora vašich FreeHer? Jestliže ano, přestaňte konečně váhat a pusťte se do čtení recenze.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z