Jurassic… 85%
Jurassic Tennis - prehistorický tenis (276 KB)
Víte, jak se bavili ,,lidé" v prehistorii? Hráli tenis. Nevěříte? Tak se pojďte podívat!
Joe´s… 75%
Joe´s Burger Shack - kult rychlého občerstvení (128 KB)
Zvládnete obsloužit hordu nenažraných zákazníku tak, aby ani jediný z nich nečekal moc dlouho?
Jet Pack… 70%
Jet Pack Jack - král jetpacku (144 KB)
Rok 2096.. Země je v troskách a jedinou nadějí lidstva jste právě vy.
JCaro… 60%
JCaro - piškvorky zdarma (16 KB)
Jak jen si zkrátit dlouhé chvíle? Piškvorkami? No proč ne. Ale co když po ruce není papír ani tužka a soupeř také nikde? Poté přichází na řadu virtuální verze, kterou můžete mít ve svém mobilním telefonu.
Jodie… 60%
Jodie Marsh Photo Shoot – kůzlátka, otevřete vrátka (157 KB)
Pokud jste někdy toužili po práci fotografa polonahých modelek a vaše snění se vám tak nějak záhadně nesplnilo, nezoufejte. Titul Jodie Marsh Photo Shoot vám to alespoň z části vynahradí.
Johny… 65%
Johny Rubmle - poslední akční hrdina (31.5 KB)
Johnny Rumble je typický prototyp hlavního hrdiny z amerických filmů. Zatímco všichni ostatní položili svůj život při masakru zlých mimozemšťanů, on jediný jako zázrakem přežil. A nyní se logicky chce pomstít.
Johny… 90%
Johny Crash - létejte jako orel (204 KB)
Johny Crash vás vítá ve své bláznivé show plné vzrušení, napětí a akce! Nad jeho výkony se tají dech všem divákům i hráčům. A vy teď máte jedinečnou možnost stát se právě jím v této ambiciózní mobilní hře!
Japanese… 50%
Japanese Crosswords (23 KB)
Pravděpodobně jste již někdy slyšeli o variaci křížovek nazvané jednoduše kódované obrázky. Tyto japonské smíšeniny sudoku, kakuro a zmíněných křížovek si okamžitě našly útočiště v mnoha a mnoha srdcích, ruští vývojáři byli natolik hodní, že nám navíc umožnili luštit i v mobilu, a to zcela zadarmo.
Jeckers:… 75%
Jeckers: DÁMA NA MOBILU (42 KB)
Hráli jste také jako malí na šachovnici s bílými a černými kameny dámu? Posouvali jste našikmo dřevěné panáčky, „skákali“ nepřátele a dávali dva kotoučky na sebe po dosažení konce řady? Nyní si tuto klasiku užijete i na mobilních telefonech – a to dokonce i ve dvou přes Bluetooth!
Jigsaw… 55%
Jigsaw Islam: SLOŽTE MEŠITU (55.3 KB)
Jedno z nejrozšířenějších náboženství se nově prezentuje v drobné skládačce pro mobilní telefony. Ano, jde o stejné náboženství, které plodí teroristy - nebo bojovníky za svobodu - toho nejhrubšího zrna. Přehlédněme ovšem tuto maličkost a pojďme dát dohromady Kaabu.
JDefender:… 75%
JDefender: UBRAŇTE PLANETU (80.9 KB)
Naši milou matičku Zemi se pokouší dobýt zlí a zákeřní (a samozřejmě zelení) alieni. Stanete se pilotem kosmické lodi a (samozřejmě sám) budete bránit naši modrozelenou kouli před vlnami nepřátel. (Samozřejmě chcete zachránit svět).
Johny… 80%
Johny Rumble 2: AKCE JAK MÁ BÝT (263.2 KB)
Chcete na svůj mobil solidní akční hru, a to zcela zdarma? V tom případě nesmíte minou počin, jenž vám nyní předestíráme na zlatém podnose. Johny Rumble 2 se totiž opravdu povedl a jeho cena je opět 0,- Kč vč DPH!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z