infeCCt… 80%
infeCCt - v jednoduchosti je síla (212 KB)
Pojďte si s námi zapřemýšlet a vyzkoušet hru infeCCt, která vás zajisté chytne!
IQ Laughing… 40%
IQ Laughing Phone - vytlemenej smajlík (100 KB)
Jste smutní? Nemáte zrovna dobrou náladu? Pak vás třeba rozesměje žlutý smajlík!
IQ Burping… 60%
IQ Burping Phone - říhající telefon (60 KB)
Naučte svůj mobilní telefon říhat a to rovnou třemi různými způsoby! Stačí vám k tomu pouze aplikace IQ Burping Phone. Tož stahujtéééé-bééééé!
IQ Michael… 25%
IQ Michael Jackson - mějte "Majkla" v mobilu (70 KB)
Pokud chcete mít Michaela Jacksona pořád u sebe, konkrétně tedy ve svém mobilním telefonu, máte právě teď možnost.
Intergalactic… 65%
Intergalactic Kung-Fu - zelené souboje se slizouny (156 KB)
Ujměte se role losa, který ovládá umění Kung Fu a vyliskejte několik desítek zelených potvor. Ty se totiž začaly drze usídlovat na naší planetě a to rovnou v Evropě. Pobijte je všechny!
IQ Lights… 50%
IQ Lights Off - zhasněte světla (11.2 KB)
Určitě jste si všimli, že v poslední době plníme vaše mobilní miláčky logickými tituly. Nejinak je tomu v případě hry IQ Lights Off, v níž se setkáte s opravdu tuhým problémem. Troufáte si přijmout výzvu?
Iotec… 75%
Iotec Bombsweeper: MOBILNÍ HLEDÁNÍ MIN (11.5 KB)
Pakliže patříte mezi hráče, kteří stále nemají zatvrdlé mozkové buňky a do toho si tu a tam zahrají oblíbené windowsovské hledání min, právě Bombsweeper je pro vás jako dělaný. Čeká na vás starý, dobrý Minesweeper v mobilním podání. A ke všemu úplně zdarma!
iChess:… 70%
iChess: ŠACHOVÁ KONCOVKA (51 KB)
Bylo by bláhové domnívat se, že iChess je jen další šachovou hrou. Nikoliv. Neomezuje se na rozestavění celkem 32 figurek na šachovnici a následné ponechání hráče svému osudu, v každé „hře“ se totiž objevíte již v koncovce a vaší úlohou bude ji vyřešit. Dokonalé pro šachisty, i sváteční hráči si však přijdou na své.
Incaraider:… 85%
Incaraider: VYCHYTANÝ ARKANOID (44 KB)
Nevěřil jsem tomu, ale i taková klasika, jakou je Arkanoid, může být předělána do formy perfektní hry. Incaraider vám nabízí tradiční princip okořeněný nezvyklou rychlostí, kvalitní grafikou a propracovaným systémem bonusů. Nebojte se a ochutnejte tento sladký koláč!
Infiltrator:… 60%
Infiltrator: ROZBIJTE REVOLUCI (132 KB)
Staňte se hrdinou armády velké země, poslaným do menší zemičky vyčistit ji od všeho zlého. Budete střílet, pálit a pochovávat nepřátelské revolucionáře i jejich obrněné vozy. S hlavou obarvenou na blond a s vkusnou vestičkou se pustíte do hry „jeden proti všem“.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z