Guard… 65%
Guard Our Country - ochraňte svou vlast (92 KB)
Dokážete se postavit hordě Japončíků, jejich žlutým tankům a značné přesile?
Go For… 60%
Go For Gold 2 - pokračování atletického dne (172 KB)
Druhá část Go For Gold nabídne hod oštěpem, skok o tyči či hod koulí.
Go For… 50%
Go For Gold 1 - trenažér Romana Šebrleho? (163 KB)
Zaběhejte si, zaskákejte si, na další disciplíny si ale ještě budete muset počkat...
Ganja… 50%
Ganja Man - žlutý dobrodruh (146 KB)
Pokud vás baví Pacman, neměli byste si nechat ujít jeho další variantu a to v podobě Ganja Man. Pomozte sympatickému chlapíkovi sesbírat veškeré žluté puntíky, které hlídají nebezpeční nepřátelé.
Growing… 75%
Growing Pains – aktivní ženy (180 KB)
Pět slečen, pět různých aktivit. Jedna se ráda obléká, druhá se s oblibou pustí do role fotbalové brankářky, další zase pomůže spolužákům při písemce z matiky. Prožijte slunečný den obklopeni ženským pohlavím.
Goosy… 75%
Goosy Pets: Cat - či číííí (129 KB)
Je to malé kulaté, chlupaté a je to původce několika nepříjemných alergií, kdo je to? Ano, samozřejmě mám na mysli kočku. Jestliže byste doma rádi měli tohoto chlupatého mazlíčka, ale nemůžete, vyzkoušejte mobilovku Goospy Pest: Cat.
Governator… 55%
Governator 2: NIČITEL TERORU (157 KB)
Robotický anděl se stará o to, aby obyvatelé Země žili v míru. Ničí prohnané teroristy, odhaluje a eliminuje všechno zlo, neštítí se přitom použít těch nejtvrdších technik boje. Přes řeky plné napalmu a přes hory mrtvol se teď dostává Governator i k nám.
Gome:… 95%
Gome: HRA JEDNODUCHÁ I SLOŽITÁ (124.9 KB)
Chcete někdy probírat tajemství života a smrti při čaji s přítelem u hry s triviálními pravidly, ale s neobyčejně těžkou strategií? Pokud se nebráníte místo velké dřevěné desky použití displeje mobilu, máte jedinečnou možnosti si zafilosofovat i zahrát zároveň.
Galactic… 71%
Galactic Attack: POHODOVÁ STŘÍLEČKA (25.6 KB)
Nebaví vás neustále utrácet těžce nastřádané kačky za tituly, které na obrázku vypadají božsky a v realitě jsou to ubohé kýče? Tento problém řeší Freehry brilantní cestou. Nechceme žádné peníze, chceme pouze vaši zvědavost na střílečku jménem Galactic Attack.
Garáže:… 61%
Garáže: MOBILNÍ PARKOVÁNÍ (62.9 KB)
Dnešním dnem se k vám dostává v pořadí čtrnáctá mobilní hra, která nese označení freeware. Tentokrát na programu bude přesun automobilů, tak aby určené auto dokázalo vyjet z garáže. Připravte si mozkové buňky a hurá do práce.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z