Devils… 80%
Devils and Demons - jen pro odvážné (336 KB)
Dokážete ubránit svůj vlastní život? A co takhle celý kmen? Nebo rovnou celé lidstvo?
Demolition… 50%
Demolition Man - pouliční bitkař (240 KB)
Paže z oceli, nohy ze železa.. Ideální kombinace k čištění ulic od zlobivých chlapců.
Death… 60%
Death Chase - závodní akce (156 KB)
Zahrát si radši automobilové závody nebo střílečku? Pro někoho dilema, které dokáže vyřešit hra Death Chase.
DND Lite… 75%
DND Lite - kráska zneškodňuje mimozemšťany! (520 KB)
Neustálé střílení, výbuchy, všude možně otravující zelené potvory, které vás chtějí zničit a vy zase je. Tak přesně to je DNS Lite, řežba, v níž ovládáte krásnou a neohroženou bojovnici.
Death… 70%
Death Zone – Left 4 Dead na mobilu? (276 KB)
V Death Zone se ocitáte na místech plných zombíků. Úkol je jediný – přežít! K tomu vám dopomáhej Bůh a také slušný sortiment zbraní. Stovky nemrtvých chtějí váš šťavnatý mozek, řekněte jim razantní ne!
Dragonslayer… 55%
Dragonslayer Junior - vajíčkama na draka! (172 KB)
Většina statečných rytířů se utkala proti nebezpečnému drakovi s mečem v ruce. Mladý hrdina ze hry Dragonslayer Junior si však obstaral poněkud netradiční zbraň, a sice vajíčka. Trochu "ujetý", ale efektivní způsob. Na draka!
Driving… 40%
Driving Mania - kličkujte mezi automobily (151 KB)
Policista Semir Gerkhan ze seriálu Kobra 11 zažil na přecpaných dálnicích mnoho nebezpečných honiček. Také vy budete muset na silnici kličkovat mezi projíždějícími automobily a to v mobilní hře Driving Mania.
Dynamo… 60%
Dynamo Kid RX - Mariův nástupce (38 KB)
Byl jednou jeden malý chlapec a ten si jako svoji modlu zřejmě vybral známého instalatéra Maria. Aby vypadal akčněji, změnil si jméno na Dynamo Kid a vydal se do prapodivného světa plného ještě prapodivnějších nepřátel.
Device… 90%
Device of Divinity Mobile – revoluce free java her v ČR! (228 KB)
FiolaSoft se nedávno blýskli úspěšnou gameskou Flip-Flap, nyní to zkouší na mobilních telefonech předělávkou zastaralé Device of Divinity z PC. Suchosti freeware scény nelze zamezit lépe, než vydáním přelomového titulu, jakým přesně je Device of Divinity Mobile.
Dragon… 75%
Dragon Jewels - ve spárech draků (122 KB)
Dragon Jewels je mobilní hrou podobající se známému Tetrisu. Stačí poskládat tři stejně barevné drahokamy vedle sebe, v jakýchkoliv směrech, a shrábnout body. Vše ze světa draků! Neváhejte, jedná se o vynikající hru zcela zdarma!
DropOff:… 55%
DropOff: NEPOSEDNÁ KULIČKA (5.9 KB)
Patříte mezi hráče s vynikajícím postřehem a rychlými prsty? Nudí vás dlouhé a nekončící hry? Pak neváhejte ani chvilinku a pojďte si zahrát Kuličku. Bude pro vás jako stvořená!
Dangerous… 70%
Dangerous Dave in the Haunted Mansion: MOBILNÍ DEJV (178 KB)
Drsný a nebezpečný, brokovnice vždy připravena k zabití několika zombíků. Chlap tak ostrý, že jen pohled na něj vám pořeže oči. Ne, nemám teď na mysli našeho šéfredaktora, mluvím o Dejvovi ze hry Dangerous Dave! Stará id sofťácká legenda se objevila i na displejích mobilních telefonů. Jak dopadla?
Devil… 85%
Devil's Fat Incubation: ĎÁBLOVA INKUBACE (61.8 KB)
Pakliže si na svém mobilu toužíte zahrát nějakou parádní plošinovku s několika Mariovými nápady, právě jste ji našli. Devil’s Fat Incubation tyto požadavky splňuje na jedničku. Tak na co ještě čekáte?
Dragon… 80%
Dragon Fury: FANTASY BITKA (113.7 KB)
Chcete si řádně zabojovat s výplody fantazie? Není problém. Místo toho, abyste se museli nořit do svých hlav, spustíte tuto hru a ve férovce jeden na jednoho můžete porazit zlého zeleného orka. Nebo byste rádi pokořili někoho jiného? Není problém.
Dragon… 80%
Dragon Treasure: RPG DO MOBILU! (60.4 KB)
Pojďte se zase jednou společně s námi ponořit do světa zmítaného zlem, v němž vládne magie, bojují rytíři a neexistují počítače, ba ani mobilní telefony. Dragon Treasure je příjemnou dobrodružnou hříčkou, kterou byste si neměli nechat ujít.
Dork:… 4%
Dork: KATASTROFA (23.1 KB)
Dork je hrou, která by skoro neměla být ani vypuštěna do světa. Ptáte se proč? Odpověď snadná. Setkáváte se zajímavou podobou zábavy. Sice nevím, co autoři očekávali od tohoto titulu, ale vy to snad objevíte. Zkusíte přijít na chuť tomuto bláznivému dílku?
Depth… 82%
Depth Jumps: POZOR NA HLAVU (104.4 KB)
Připadají vám některé věci zcela nepochopitelné? Nedokážete přenést přes srdce, co dělají vaši rodiče? Vůbec nechápete lidi, kteří skáčou ze skály? Vy možná ne, ale my ano. Někteří z nich jsou totiž nesmrtelní a skočí ve chvíli, kdy si jen zamanete. Další mobilní hra zdarma je tu!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z