Chronicles… 95%
Chronicles of Avael: GOBLINI A SKŘETI (337.9 KB)
Jste mladý a neohrožený hrdina nespravedlivě utlačovaný tajemnými muži v černém. Musíte se probít z vězení na svobodu a zjistit, proč ti zlí lidé dělají to, co dělají. A nakonec musíte pomstít prolitou krev své rodiny. Skvělé RPG na mobil je zde!
City Builder:… 85%
City Builder: SIM CITY V MALÉM (103.4 KB)
Máte chuť se stát stavitelem měst? Chcete si vyměřit ulice podle svého gusta, aby bylo od domů blízko do kina a na fotbalový stadion? Není problém! Budeme konstruovat, vyměřovat daně a dělat vše ostatní pro rozkvět vašeho vysněného City.
C2 Doom:… 90%
C2 Doom: PEKLO U ZUBAŘE, NA CESTÁCH, VŠUDE! (1.2 MB)
Doom, Doom, Doom. Legenda, která se nesmazatelně zapsala do paměti všech pravých hráčů. Akční pecka, jejíž první dva díly se hrají dodnes, byť jsou staré více jak deset let. A nyní vám přinášíme něco výjimečného – Dooma pro mobilní telefony, a to zcela ZDARMA!
Classic… 62%
Classic Mini Games: 7 IN 1 (79.9 KB)
Milí příznivci mobilních dílek, je mi velkou ctí vám představit free javovku, která je ve značné míře netradiční. Sedm her v jednou dílku? Cože? Ano! Classic Mini Games obsahuje sedm mobilních titulů. Na nic už nečekejte, jelikož nadupaná kombinace několika hříček čeká jen na vás.
Chess:… 82%
Chess: KRÁLOVSKÁ ZÁBAVA (481.3 KB)
Je mi ctí vám dnes představit jeden z velice povedených emulátoru šachu. Šach sám o sobě je inteligentní hra, která vyžaduje stoprocentní soustředění a vytříbenou taktiku. Změřte nyní vaše herní schopnosti s umělou intelegencí. Mozek do pozoru a jde se na to.
Crazy… 55%
Crazy Balls: KULIČKOVÉ ŠÍLENSTVÍ (201.7 KB)
Crazy Balls je jedna z her, která nezaútočí na fanoušky bojových akcí, nýbrž na lidstvo s vysoce rozvinutým myšlením. Ale kdybychom vám náhodou křivdili, tak si sami zkuste otestovat své mozkové závity. Zjistíte tak, jak na tom vlastně jste se zabíjení zákařných panáčků.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z