Cupidos… 15%
Cupidos Arrows - střílejte srdíčka (98 KB)
Vžijte se do role boha lásky Amora a střílejte ze svého luku šípy do pohybujících se srdíček. Schválně, jak dlouho vás bude tahle na první pohled zajímavá práce bavit? Dvacet sekund? Kdo ví, možná ještě méně nebo třeba déle.
Cosmoshot… 10%
Cosmoshot - střílečka z vesmíru (82 KB)
Střílejte po nepřátelských létajících talířích, uhýbejte se jejich střelám a sbírejte různé bonusy. Cosmoshot je ale bohužel zabalen do naprosto fádního obalu, o nepříliš chutné náplni ani nemluvě.
Crazy… 55%
Crazy Road Train - jede, jede náklaďáček (207 KB)
Mobilní hra Crazy Road Train nabízí nebezpečnou jízdu zabalenou do klasického herního konceptu. Ocitnete se za volantem nákladního vozu, jehož budete muset ukočírovat a precizně sbírat postupně se objevující přívěsy.
Catwalk… 55%
Catwalk Glamour4Life - v roli modelky! (169 KB)
Děvčata, toužila jste někdy stát se modelkou a procházet se po molu? Právě teď máte možnost a to s mobilní hrou Catwalk Glamour4lLfe. Otázkou ale zůstává, jestli je skutečně o co stát?
College… 80%
College Basketball - univerzitní basket (102 KB)
Říká se, že basketbal je hra inteligentních lidí a pokud jste tento sport někdy zkoušeli hrát na vrcholové úrovni, jistě mi dáte za pravdu. Avšak na to, abyste si užili kopec zábavy s College Basketball nemusíte mít zrovna ICQ 160. Postačí hbité prsty a mobilní telefon.
Chopper… 65%
Chopper Mission - záchranářský vrtulník (207 KB)
Také jste obdivovali manévry s vrtulníkem v seriálech Helicops nebo Medicopter? Pak byste si možná rádi vyzkoušeli na vlastní kůži, jaké je to být takovým pilotem. V mobilní hře Chopper Mission takovou šanci dostanete, a tak by byla škoda ji prošvihnout.
Commando… 70%
Commando 1 - sám proti všem (97 KB)
Máte rádi klasické Wormsy, ale pochybujete, že by nějaký červ mohl unést bazuku? Poté zbystřete - mohl by vás zaujmout dnes recenzovaný titul Commandos 1, v němž se postavíte přesile teroristů.
Cross… 75%
Cross Words - mobilní křížovky (161 KB)
Máte rádi křížovky, ale nebaví vás nosit s sebou věčně stohy papíru, tužku a gumu? V tom případě se vám určitě zavděčíme mobilovkou Cross Words, díky níž si nyní můžete zdarma luštit křížovky v telefonu!
Cross… 70%
Cross Skeleton - mobilní křížovky (158 KB)
Kdo by neměl rád křížovky. Stejně jako mnoho z nás, i společnost smart4mobile na těchto skvostech logických „her“ pro jednoho zcela zjevně dosti ujíždí, proto se tito kluci z Německa rozhodli vydat mobilovku Cross Skeleton. Chcete-li vědět, jak obstála, pokračujte ve čtení.
Cupid… 75%
Cupid's Heart Puzzle - logická láska (178 KB)
Nejen my, polobohové, ale i obyčejní smrtelníci touží po lásce. Ne všichni si ji však mohou dopřávat plnými doušky, většinou kvůli nepřílišné fyzické a (nebo) duševní atraktivitě. Hráči, kteří rádi logiku i lásku si proto mohou vyzkoušet další titul od perfektních smart4mobile – Cupid’s Heart Puzzle.
Crazy… 45%
Crazy Rat - seberte všechen sýr (129.9 KB)
Převtělte se na chvíli do malé nebohé myšičky a utečte před velkým zlým lvem. Na své pouti posbírejte co nejvíce sýrů, jakožto vaši jedinou potravu. Avšak pozor, nic není zadarmo!
Crazy… 80%
Crazy Ball (57.6 KB)
Jak může být míč šílený? Zajímavá personifikace – koneckonců míček v hře Crazy Ball je zpersonifikovaný celý. No vážně – sám se hýbe, sám létá, jediné, s čím mu musíte trochu píchnout, je dát mu do cesty překážky tak, aby v pořádku dospěl do cíle. No nezní to jako výzva pro logické mozky?
Circuits:… 75%
Circuits: OBVODY MISTROVSKÉ MYSLI (31 KB)
Už jste někdy hádali posloupnost čtyř barev, když vám po každém pokusu kolega ukázal černými a bílými kolíky, zda jste něco trefili? Pokud ano, pak znáte hru Mastermind i její dnešní mobilní klon. Circuits nabízí krom klasiky i velmi přitažlivý grafický kabátek.
Color… 70%
Color Memo Pro: ZAPAMATUJTE SI BARVY (141 KB)
Jestliže jste jedním z lidí, kteří o sobě tvrdí, bůhvíjak nemají dobrou paměť, měli byste si zkusit mobilovku Color Memo Pro. Možná vám trochu klesne ego, každopádně právě onu paměť si procvičíte nejvíce. Nic pro quakery.
Chess… 85%
Chess LITE: ŠACH A MAT (25 KB)
Znáte Šachy? Hloupá otázka. Snad každý z nás ví o existenci královské hry a mnozí z nás znají i její pravidla. Šachy jsou všeobecně považovány za jednu z nejkomplexnějších her západního světa, mnozí lidé se přesto při hraní i skvěle baví. Nyní si přitom dáme partii také na našem mobilu.
California… 77%
California Chainsaw Massacre: POHÁDKA O MOTOROVÉ PILE (230 KB)
Líbil se vám film Texaský masakr motorovou pilou? Máte rádi, když se vůně benzínu mísí s pachem krve? Dnes vám přinášíme skutečně brutální mobilovku, která se nesnaží tvářit jako neviňátko. Roztočíme řetěz a jde se na věc. Co všechno bude stříkat, záleží jen na vás.
Captain… 80%
Captain Comet: ZACHRAŇTE MOBILNÍ MĚSTO (54 KB)
Roboti útočí na město Mobility a jen vy, kapitán Kometa, se jim můžete postavit. Zaskáčete si, zabojujete, a pokud se budete chovat jako pravý hráč, podaří se vám zvítězit. Budete potřebovat rychlé prsty, mozkové závity i notnou dávku trpělivosti.
CrestBreaker:… 70%
CrestBreaker: PŘEVLEČENÝ MASTERMIND (165.9 KB)
Stanete se velitelem země Mozzarella a musíte zničit zemi Oregano. Bitva o pizzasvět se vede dálkově řízenými raketami. Kdo by v podobném příběhu vytušil klasický mastermind? Já tedy ani náhodou. I přes neoriginální princip se ovšem budete dobře bavit!
CoA: The… 85%
CoA: The Chimera Stones: AVAEL PODRUHÉ (409.6 KB)
Svět Avael se vrací na displeje našich mobilních telefonů. Vytvořte skupinu tří dobrodruhů a vydejte se na cestu plnou roztodivných potvor, zákeřných zlodějů a temných mágů. Rozvíjejte své postavy, učte se nové dovednosti a skutečně si užijte svět plný fantazie.
Covert… 77%
Covert Ops: ZNIČTE JE! (212 KB)
Píše se rok 1943, druhá světová válka je v plném proudu, na polích Stalingradu umírají poslední zoufalí Němci a v tichomoří se pomalu otáčí válečné štěstí. Osa Berlín-Řím-Tokio má však ještě pár skrytých trumfů. Vy je musíte objevit a zničit přímo v nepřátelském týlu.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z