DND Lite… 75%
DND Lite - kráska zneškodňuje mimozemšťany! (520 KB)
Neustálé střílení, výbuchy, všude možně otravující zelené potvory, které vás chtějí zničit a vy zase je. Tak přesně to je DNS Lite, řežba, v níž ovládáte krásnou a neohroženou bojovnici.
Virtual… 45%
Virtual Dolphin – hrajeme si s delfínem (178 KB)
Tamagoči vám už nedá spát! Přinášíme vám totiž další variantu starání se o virtuální zvířátko. Které to bude tentokrát? No přece roztomilý delfínek.
Archive… 40%
Archive the Eggs – házejte s vajíčky (123 KB)
K čemu všemu lze použít vajíčka? Jistě, v první řadě ke konzumaci, ale co takové házení s nimi? Nemyslíme nyní po nepopulárních politicích, ale pěkně z misky do misky. A věřte, že to zas tak lehké není.
Mr. Revolver… 65%
Mr. Revolver – přestřelky na Divokém západě (176 KB)
Hrajte za legendárního hrdinu Wyatta Earpa, který má za úkol jediné - ochránit své město od ozbrojených zloduchů. Střílejte po všem co se hýbě, ovšem pozor na civilisty!
Mobario… 70%
Mobario – instalatér zpět v akci! (105 KB)
Mobario není nic jiného, než mobilní verze populárního Maria. Pokud tedy máte chuť si opět trochu zaskákat a posbírat desítky zlatých mincí, tak hurá do toho!
Coin flipper… 65%
Coin flipper - hoďte si mincí (151 KB)
Občas nastanou situace, kdy je potřeba si hodit mincí. Co když ale žádná není po ruce ani v kapse u kalhot? Poté se vám jistě bude hodit aplikace Coin flipper.
Virtual… 45%
Virtual Dragon - starejte se o dráčka (128 KB)
Ještě nedávno jste se pomocí mobilního tamagoči starali o veverku. Tentokrát na vás ale čeká úplně jiné zvířátko – malý zelený dráček, který rád žongluje, ale ani učení či čistění zubů nepodceňuje.
IQ Michael… 25%
IQ Michael Jackson - mějte "Majkla" v mobilu (70 KB)
Pokud chcete mít Michaela Jacksona pořád u sebe, konkrétně tedy ve svém mobilním telefonu, máte právě teď možnost.
Ugly Grand… 70%
Ugly Grand Prix - závody s kachňátky (193 KB)
Zazávoďte si s ošklivým káčátkem a poražte své opeřené soupeře! Nebude to ovšem jen tak snadné. Na tratích se vyskytují nejrůznější překážky - od skokánků, až po kaluže bahna.
Virtual… 45%
Virtual Squirrel - starejte se o veverku (125 KB)
Opět tu máme virtuální tamagoči. Tentokrát se budete starat o malou veverečku, kterou musíte nejenom krmit, ale také si s ní hrát či koupat.
Catch… 50%
Catch the Egg Runny – sbírejte vajíčka (101 KB)
Ve hře Catch the Egg Runny se opět vžijete do role malého zajíčka, s nímž musíte sbírat padající vajíčka. Velikonoce klepou na dveře, a pěkně se nám to rýmuje!
Sort'em… 60%
Sort'em - červená a modrá (66 KB)
V mobilní hře Sort'em se po vás chce jediné, a sice třídit červené a modré kuličky do stejnobarevných potrubí. Ovšem pozor, tempo se nebezepečně zrychluje!
Alert… 55%
Alert India – staňte se záchranářem a akčním hrdinou! (220 KB)
Indie je v hrozivém nebezpečí. Mumbaj zasáhla děsivá přírodní katastrofa a navíc se postavíte s nabitou zbraní v ruce teroristům, kteří zaútočili na New Delhi.
Hero Peter… 60%
Hero Peter - létající hrdina (180 KB)
Jako nebojácný Petr se vydáváte do nebezpečných vzdušných prostor, abyste se zde utkali s hordou zákeřných nepřátel. Ti využívají speciálně upravené balóny - na jejich zneškodnění vám však budou stačit obyčejné vidle.
Nuclear… 70%
Nuclear Tag Team - hrajeme si s atomovkou (150 KB)
Nuclear Tag Team je bláznivý titul, v němž ovládáte ještě bláznivější postavy. S Kim Čong-ilem či Bin Ládinem budete běhat s jadernou zbraní v rukách a vyhýbat se různým překážkám.
BigFoot… 70%
BigFoot Challenge – adrenalinové závody! (186 KB)
Zapomeňte na klasické silniční závody s nadupanými fáry. V mobilní hře BigFoot Challenge ovládáte pořádné monster trucky, s kterými brázdíte terén plný překážek. Tak vzhůru do toho!
Alien… 55%
Alien Patrol – útěk z nepřátelské planety! (142 KB)
Všude dobře, doma nejlépe. Tak přesně tohle pořekadlo si budete během hraní mobilního titulu Alien Patrol neustále opakovat. Musíte se tu totiž dostat pryč z nehostinné planety, na které se to nebezpečnými nepřáteli jen hemží.
Retro… 25%
Retro Racer - starý Ford na silnici (116 KB)
Retro Racer je mobilní hra určená především fanouškům starších Fordů. Za volant jednoho takového zde usednete, ovšem jízda to bude poněkud bláznivá.
Parashoot… 40%
Parashoot - střílejte po parašutistech (108 KB)
Ovládejte kanón a zneškodňujte vše, co se hýbe, respektive tedy létá, ať už se jedná o parašutisty nebo třeba zákeřné bomby.
XBike… 50%
XBike Asian Edition - motocyklové závody v Asii (270 KB)
Motorky jsme tu už dlouho neměli. Hra XBike Asian Edition nabídne tři asijské destinace, během nichž budete závodit jak s motocyklovými protivníky, tak i s časem.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z