Blocker… 65%
Blocker – tetrisová mánie (80 KB)
Že už jste dlouho nehráli tetris? Tak to jste na správném místě. S mobilní hrou Blocker totiž zavzpomínáte na staré dobré časy s jednou z nejoblíbenějších her.
Pet Baby… 65%
Pet Baby – z malé rybky velká ryba (181 KB)
Pokud malá rybička bude jíst ještě menší rybičky, staně se z ní velká ryba... A pak ještě větší, a větší a bum... Displej mobilního telefonu praskne, vylije se voda a všechen mořský svět s ní. No dobře, to už je trochu nadsázka. Nebo ne?
132 Humor… 60%
132 Humor Stories – více než stovka humorných příběhů (192 KB)
Co je lékem života? No přece smích, tak proč se neoprostit od každodenního stresu a nepobavit se u více než stovky humorných příběhů. Jedinou podmínkou je porozumění anglickému textu.
Felix… 75%
Felix The Devil – čertík rebelem (155 KB)
S rohatým Felixem nebudete žadonit o duše hříšníků. Ocitáte se totiž v situaci, kdy jste sami v pekle uvězněni. Po cestě za svobodou na vás čeká horda nepřátel a nebezpečné pasti, které je třeba překonat. Dobrodružství začíná!
Top Guy… 50%
Top Guy – jeden proti všem (116 KB)
Za úkol máte jediné – zabít vše živé, co se pohybuje v kanálech a ohrožuje životy nevinných lidí. Jakožto speciální voják se vydáváte na cestu za zničením nepřátelské sítě, při které se můžete spoléhat jen na sebe a svoji zbraň.
Petey… 75%
Petey and Jaydee Go Exploring - brutální zábava (186 KB)
Jsou praštění, ale hned si je zamilujete. Mimozemšťané Petey and Jaydee se neradi nudí, a tak si vymysleli opravdu adrenalinovou zábavu. Samozřejmě s příměsí zelené brutality!
Zeppelin… 55%
Zeppelin Attack – vzducholoď bombardér (124 KB)
Ovládejte válečnou vzducholoď, s kterou máte za úkol ničit objekty umístěné na zemi. Ovšem musíte si dávat pozor, jelikož vás může zasáhnout nepřátelská střela, která má skutečně devastující účinek.
JCaro… 60%
JCaro - piškvorky zdarma (16 KB)
Jak jen si zkrátit dlouhé chvíle? Piškvorkami? No proč ne. Ale co když po ruce není papír ani tužka a soupeř také nikde? Poté přichází na řadu virtuální verze, kterou můžete mít ve svém mobilním telefonu.
Sexy Pairs… 60%
Sexy Pairs Bikini - erotické pexeso (336 KB)
Zahrejte si virtuální erotické pexeso. Tentokrát totiž na vás čekají obrázky spoře oděných ženských těl. Nebo snad někoho nechá roztomilá blondýnka v růžovém spodním prádle chladným?
Mad Cow… 60%
Mad Cow Martha 2 - šílená kráva na trampolíně (60 KB)
Kravička Martička je opět tu a i tentokrát bude pěkně dovádět. Ve druhém vydání se proskáčete na trampolíně, takže hůra do toho.
Sex Memory:… 65%
Sex Memory: Hot Guys - striptýz pro ženy (134 KB)
Odreagovat se někdy potřebují i ženy, tak proč jim to neumožnit. Pokud tak patříte mezi ně, nebo jste holt na pořádné chlapáky, zkuste si zahrát Sex Memory: Hot Guys, kde se to svalnatými mužskými těly jen hemží.
The Three… 65%
The Three Musketeers - jeden za všechny, všichni za jednoho (312 KB)
Tři mušketýři zamířili také na mobilní telefony ve stejnojmenné hře. Bojujte s desítkami zákeřných nepřátel, kteří vám chtějí své kordy vrazit přímo do hrudi.
Bravian… 70%
Bravian Lands - osvoboďte své království (160 KB)
Zlé příšery ovládly říši zvanou Bravian. Na vás nyní je, abyste se v roli statečného bojovníka pokusili svou vlast osvobodit a poslat tak starověké temné síly do věčných lovišť.
Virtual… 45%
Virtual Dog - starejte se o pejska (126 KB)
Konečně přichází moment, kdy se budete moci starat o nejžádanější zvířátko. Nakrmte tak svého pejska a nezapomeňte ho také vykoupat či si s ním hrát.
Mad Cow… 55%
Mad Cow Martha: Escape from Hospital - kráva na vozíčku (107 KB)
Šílená kráva Marta se ocitá v nemocnici, kde se ovšem hrozně nudí a touží se setkat se svými přáteli, kteří jí chybí. A tak se sponntálně rozhodne zahrát si na honěnou se zdravotní sestřičkou. Marta ovšem neuniká po svých, nýbrž na vozíku!
MobilePet… 45%
MobilePet Dog - starejte se o pejska (80 KB)
Vzpomínáte na tamagoči? Elektronickou hračku, pomocí níž jste se starali o virtuální zvířátko? MobilePet Dog vám nabídne to samé, v barevné variantě na vašem mobilním telefonu. Zcela zdarma.
Bananas… 40%
Bananas – sbíráme banány (76 KB)
Ovládejte trampolínu a pomozte opici shazovat banány, které následně sbíráte. Čím více bodů za ně dostanete, tím lépe. Třeba porazíte i své kamarády, jelikož lze hrát ve více hráčích.
Box it… 70%
Box it! - logická výzva (102 KB)
Pro všechny milovníky logických her tu máme titul, u něhož se stoprocentně zapotíte. Box it! je sice starší kousek, ale potrápit mozkové závity dokáže slušně.
Chuck… 35%
Chuck facts - vtipy o Chucku Norrisovi (153 KB)
A tenhle jste slyšeli? Někteří lidé nosí pyžamo se Supermanem. Superman nosí pyžamo s Chuckem Norrisem. Čeká na vás dalších 58 vtipů o tomto neohroženém bijci.
Wapfrog… 40%
Wapfrog Pong - černobílé drama (36 KB)
Variací na klasiku jménem Pong existuje povíceru. Mobilní hra Wapfrog Pong však nemíní příliš vybočovat z cesty a nabízí tak již zažitou hratelnost zabalenou do černobílého provedení.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z