Minigame Madness 2 GOLD

9. 2. 2005 > FreeHry > Arkády

Jestli hledáte nějakou freewarovku sázející převážně na božskou hratelnost, jste na správném místě. Čeká tu na vás 8 skvělých miniher, přičemž každá je naprosto odlišná. A možná, že na chvíli dokonce přestanete s přáteli hrát Atomic Bombermana, protože Minigame Madness se dá hrát až ve čtyřech lidech na jednom počítači.

Minigame Madness 2 gold (dále již jen MM2) je (jak již název napovídá) pokračováním. Předchůdce ovšem nebyl příliš úspěšný ani kvalitní. Příčinou byl hlavně nízký počet her (tři), absence A.I. (umělá inteligence) a nepříliš velká propracovanost ani nápaditost již tak malého počtu miniher.

Je tedy zajímavé, jak firma Icegames dokázala v dílu druhém vylepšit snad vše, co se vylepšit dá. Každá z miniher má své kouzlo a snad až na jednu, jsou všechny velice zábavné i po hodinách hraní. Hudba je zde rovněž báječná. Možná si budete i hudbu z MM2 prozpěvovat, když půjdete do školy nebo do práce . Zvuků příliš není, ale v herním zápolení si tohoto nedostatku ani nepovšimnete. Grafika sice není ve 3D, ale to by celý zážitek jen zkazilo. Na ideu hry to bohatě stačí.

Zkrátka a dobře jsou MM2 i přes starší datum vydání, naprosto ojedinělým titulem. V singleplayer módu je to dobré, ale v multiplayeru je to naprostý nářez. Pokud tedy máte někoho vedle sebe, kdo má alespoň čtyři prsty, přemluvte ho. Hratelnost tím o mnoho vzroste a k celkovému hodnocení si můžete těch deset bodíku připsat.


Autor: Daniel Patras

91%
hodnocení
redakce
100%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo