LuBulo - zelená je nejlepší!

11. 8. 2009 > FreeHry > Logické

Už jste si někdy všimli, jak mocná je zelená barva a že se jí ty ostatní musí klanět? Autor hry LuBulo na tento fakt nedávno přišel a rozhodl se vytvořit titul, kterým to dokáže i vám. Nuže, zelená barvo, do boje!

Český vývojař Luboš Dohnal, kterého většina z vás zná jakožto uživatele fóra Českých her pod nickem Lubiii před několika měsíci vytvořil řadu jednoduchých miniher, které kromě triviálnosti a velmi podobného zpracování spojovala také začáteční písmena Lu v názvu. Dnes vám představíme první z nich jménem LuBulo.

Cíl hry je velmi jednoduchý – na hrací ploše máte několik barevných koleček. Jedny jsou žluté, druhé modré a konečně třetí zelené, přičemž na konci hry musí být celé pole hezky zelené. Docílit toho však nebude jednoduché, musíte postupně klikat na všechna kolečka, jež po každém kliknutí postupně mění barvu. Úroveň obtížnosti si však můžete nastavit podle svých potřeb, rozptyl je zde poměrně velký od dětsky jednoduché až opravdu těžkou, co zvládnou jen skuteční experti a géniové. Naneštěstí LuBulo nenabízí žádnou kampaň, jen tenhle jediný „level“, což na trvanlivosti moc nepřidává.

Grafické zpracování je docela chudé a hudební doprovod zde raději absentuje. LuBulo je zkrátka titul určený pro ty, kteří si chtějí zkrátit chvilku například při čekání na autobus nebo oblíbený televizní pořad a zároveň mají v oblibě logické hříčky.  Vy ostatní tak pravděpodobně zůstanete jen u prvního vyzkoušení.

 • + Rozmanitost obtížnosti
 • + Jednodost principu
 • - Absence hudby
 • - Grafika
 • - Rychle omrzí


Autor: Kristýna Nováková

45%
hodnocení
redakce
0%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(2.1 MB)
492×

 • Operační systém: Win 2000, Win XP, Windows Vista
 • Hardware: Procesor: 500 MHz
  Operační paměť: 64 MB RAM
  Grafická karta: 32 MB

Levé myšítko.


screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo