LuBactery - bakterie útočí

12. 8. 2009 > FreeHry > Logické

Bakterie to mají, chudinky, v životě hodně těžké. Nikdo je nemá rád a všichni se je snaží zahubit, zneškodnit nebo minimálně zahnat. Nejinak tomu bude i v titulu LuBactery, kde musíte tyto fialové miláčky pro změnu zase zazdít.

Bakterie si už nějakou tu roli ve hrách (a koneckonců i ve filmech) střihly. Povětšinou je však vaším cílem sprovodit je ze světa nějakou, nejlépe palnou zbraní. Tentokrát však namísto pohotových reflexů využijete spíše logické myšlení, protože LuBactery je hříčka, která dokáže pořádně zaměstnat vaše mozkové buňky, jež jsou v současné době u všech školou povinných čtenářů malinko zlenivělé.

Po spuštění uvidíte hrací plochu, kde se nachází barevné puntíky, hvězdičky a fialové fleky (počet posledních dvou zmíněných si můžete nastavit podle libosti, ale pozor, čím více jich bude, tím vyšší obtížnost na vás čeká). Vaším úkolem je klikat na kolečka tak, abyste utvořili kamennou barikádu a zabránili tak v neustálém šíření bakterií a nedej bože také sežrání hvězdiček. Klikat můžete na jaká kolečka chcete, nezáleží na barvě nebo vzdálenosti. Ovšem je třeba mít nějakou strategii nebo taktiku, chaotické klikání vám v tomto případě moc nepomůže.

Grafické zpracování příliš neoslní a hudebního doprovodu se zde nedočkáte pro jistotu vůbec, takže audiovizuální zpracování musím zařadit do kolonky minusů. Přestože vám LuBactery vydrží nejdéle ze všech „Lu“ titulů, co jsme vám v uplynulých dnech přinesli, žádná sláva to pořád není. Pakliže máte slabost pro bakterie a rádi byste si vyzkoušeli hru, kde si jich užijete až až, vyzkoušejte nedávno recenzovanou akci Nanozoa.

  • + Nastevní obtížnosti
  • + Zaujme
  • - Audiovizuální zpracování


Autor: Kristýna Nováková

50%
hodnocení
redakce
0%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(1.6 MB)
510×

  • Operační systém: Win 9x, Win Me, Win 2000, Win XP, Windows Vista
  • Hardware: Procesor: 500 MHz
    Operační paměť: 64 MB RAM
    Grafická karta: 32 MB

Levé myšítko.


screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo