Hra je nevhodná pro mladší 18 let!

LoveChess Age Of Egypt: LECHTIVÉ ŠACHY

15. 3. 2007 > FreeHry > Erotické

Máte v oblibě šachy? Pakliže ano, LoveChess Age of Egypt vás určitě zaujme. Snoubí nejznámější logickou hru s erotickými scénami. A namísto děsuplných vojsk na hráče čekají obnažená lidská těla - samozřejmě hlavně ženská.

Povídaná o šachách je naprosto zbytečné – každý je zná a snad každý je někdy hrál. Proto vezmu tuto část spíše oklikou a zaměřím se na největší lákadlo celé hry, spočívající hlavně v erotickém provedení. Jak již bylo zmíněno v perexu, místo pravých vojáků na hráče čekají obnažená lidská těla, rozdělena mimo jiné na dvě strany – mužskou a ženskou. Tudíž LoveChess Age of Egypt určitě uvítají obě doposud známé pohlaví.

Jedná se o titul vpravdě zábavný, vpravdě erotický, a do jisté míry velice zajímavý. Nicméně vzhledem k faktu, že se jedná o demoverzi, je k dispozici pouze určitý počet tahů (poté hra stůj co stůj končí), přičemž lechtivé scénky při porážení protivníků vlastními „figurkami“ jsou taktéž k dispozici jen a pouze v plné verzi.

Tyto nešvary alespoň z části vynahrazuje hezká grafika s ještě hezčími holkami na bojišti :-). Inu, LoveChess Age of Egypt není nudná či jakkoliv jinak špatná hra. A chcete-li se uvolnit, potrápit mozek a zároveň se pokochat pohledem na sličné ženy, stahujte jak diví.

UPOZORNĚNÍ: Všechny hry v rubrice Erotické jsou určeny pouze pro starší 18 let.

 


Autor: David Marák

  • Demoverze - Demoverze je „zkušební“ verze programu, která má v porovnání s plnou verzí omezenou škálu funkcí, je však zcela zdarma a povětšinou i bez přímých časových omezeních atd.
70%
hodnocení
redakce
43%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

  • Operační systém: Win 9x, Win XP
  • Hardware: Procesor: 800 MHz
    Operační paměť: 128 MB
    Grafická karta: 32 MB

K ovládání stačí hlavně myšák.


screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo