Hra je nevhodná pro mladší 18 let!

Lesson of Passion - Road to Lusrt: VYTOUŽENÁ ODMĚN

4. 12. 2006 > FreeHry > Erotické

Pokračování úspěšné erotické série Lesson of Passion je tady. Road to Lusrt v žádném případě nezaostává za svým předchůdcem Erotic Shoota. Sice hezké krásky najdeme ve starším díle, ale za to trochu renovace nikomu ještě nikomu neublížilo. Vy ještě otálíte? No to nemyslíte vážně.

Skoro před měsícem jsem recenzoval obdobu dnešního titulu. Název se zachoval, jen se změnil dovětek. Zapomeňte na Erotic Shoota a začněte si brousit zuby na Road to Lusrt. Už teď vás musím zklamat. Kočičky v dnešním recenzovaném titulu jsou sice hezké, ale pořád dosti oblečené, i když pokoříte všechny nástrahy kola.

Napadá vás otázka, co zase budu chytat, abych zhlédl nenasytné tělo fotomodelky? Máte správnou myšlenku. Tentokrát nebudete lapat žádné jahody, či popcorny, nýbrž kola od aut. Vyberete si jednu ze sedmi slečen a všem dokažte, že pro vás není problém svléci jakoukoli dívku do naha. Jak na to? Pohlcujte padající kola do připravené krabice, která je pohyblivá na spodní straně herního prostředí. Za dvacet úspěšně chycených projektilů vyhráváte. Odměna je ve formě ztráty šatu ze spoře oděné holky. Lákavá výhra co? Nejlepší pohled hodíte na samičku, když u vás skončí všech sto kulatých materiálů. Pozor! Ve hře se setkáte taktéž s kladnými i zápornými bonusy. Zkuste zjistit sami, který z nich je prospěšný a který vás zničí.

Není důvod pro další natahování článku, tak zvolím taktiku souhrnného závěrečného hodnocení. Erotic Shoota a Road to Lusrt jsou skoro totožné počiny, které se od sebe liší pouze dívkami a maličko herním systémem. Holky byly v prvním díle více sexy a daleko odhalenější. Obtížnost levelu zůstala téměř zachována. Dostat se k té nejkrásnější bohyni zabere nějakou tu minutku hraní. Takže nemějte strach, že za chvíli nebudete vědět do čeho píchnout. Rozhodně není na škodu zkusit Lesson of Passion – Road to Lusrt zařadit do vašeho arsenálu erotických počinů. Hodně štěstí.


Autor: Ivan Fiker

58%
hodnocení
redakce
32%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

  • Operační systém: Win 9x, Win XP
  • Hardware: Procesor: 600 MHz
    Operační paměť: 64 MB
    Grafická karta: 32 MB

Myší...


screenshot screenshot screenshot
pocitadlo