Hra je nevhodná pro mladší 18 let!

Leisure Suit Larry - Kühle Drinks und heiße Girls

14. 11. 2004 > FreeHry > Erotické

Phenomedia AG poslední dobou vydává hry jako na běžícím pásu. Po sedmeru trpaslíků a fotbálku s pandami zabrousíme do poněkud lechtivých sfér. Erotickou ságu Larry snad netřeba dlouze představovat. Právě ústřední postavičku z této série adventur, čili Larryho, si vzali tvůrci Moorhuhn na paškál. Jak se jim to povedlo?

Jen tak na okraj, tento týden jste si prostřednictvím našich stránek mohli vyzkoušet precizní fotbálek Crazy Kickers a pohádkovou Sieben Zwerge. Oba tyto počiny u nás získaly nemalé hodnocení, což svědčí o jediném. Přes veliké časové presso autorů jim stále nechybí určitá dávka originality a vlastní invence.

Když jsem poprvé spustil Leisure Suit Larry - Kühle Drinks und heiße Girls, měl jsem neblahý pocit, že je mi to celé nějaké povědomé. Má děravá hlava sice hodila hlášku „error“, načež pak následoval nutný restart. V zápětí si ale vzpomněla, že princip hry od Phenomedie je stejný jako hodně dávno recenzovaný Uuh aah.

A také že ano, obě hry jsou naprosto totožné, ovšem s tím rozdílem, že ta dnešní je graficky mnohem přívětivější. Aby také ne, když o hezké čtyři roky omládla. V čem však tkví celé její kouzlo? Ve dvou řadách po čtyřech jsou „seřazeny“ spící dívky. Jakmile jedna z nich zvedne hlavu, znamená to pro hlavní postavu impuls pro akci. Dívka, jež nespí, si totiž podle Larryho vlastní teorie přímo žádá o sex. Stačí pak na nebohou oběť kliknout a sledovat zběsilou jízdu.

Zpočátku mě Leisure Suit Larry - Kühle Drinks und heiße Girls docela bavil. Ovšem jen do té doby, než jsem si uvědomil, že to je stále to samé… pořád a dokola.  Čilý panáček sice neustále střídá polohy při souloži a je až komické, s jakou rychlostí milostný akt provádí, ale opravdu to stačí pro zkrácení dlouhé chvíle? Někomu možná ano, někomu ne. Já v tomto celém viděl jen vynikající grafiku, počáteční zábavu a cenzuru (?!). Nic víc, nic míň.


Autor: Tomáš Vrána

61%
hodnocení
redakce
46%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

screenshot screenshot screenshot
pocitadlo