LEGO Wolf 3D - kostka nostalgie

8. 2. 2011 > FreeHry > Akční

B.J. Blazkowicz je zpátky a po vzoru Star Wars nebo Indiana Jonese dostal nový, kostičkovaný kabátek. Vítejte v nacisty prolezlém LEGO světě!

Remaků původního Wolfensteina bylo na freeware scéně nepočítaně, nicméně ten dnešní na to jde tak trochu po svém a celý herní svět přesouvá do světa dánské stavebnice. Jinak se však nic nemění – čeká vás akce plná adrenalinu, spousta nacistů, agresivních německých ovčáků a samozřejmě zde nechybí ani bossové například v podobě Hitlera. Váš úkol je v každém levelu  (kromě toho bonusového, pacmanovského) stejný; zabít všechny nepřátele a dostat se do cíle. Pakliže jste pamětníky starého „Wolfa“, neubráníte se při hraní nostalgickému vzpomínání, atmosféra hry je totiž skvělá. Jedinou vážnější výtku bychom měli k obtížnosti, jež je místy opravdu brutální a dokáže člověka odradit od dalšího hraní. Grafické zpracování v LEGO stylu je perfektní – už jen kvůli němu byste si tento titul měli vyzkoušet.

  • + Nostalgie
  • + LEGO zpracování
  • - Obtížnost


Autor: Kristýna Nováková

  • Freeware - Software, který je distribuován zcela bezplatně. Platí zde však autorská práva zamezující jakékoliv měnění a poupravování zdrojových kódů a dalších částí programu.
75%
hodnocení
redakce
70%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(32.9 MB)
1147×

  • Operační systém: Win 2000, Win XP, Windows Vista, Windows 7
  • Hardware: Procesor: 1 GHz
    Operační paměť: 128 MB RAM
    Grafická karta: 128 MB

Pohybujete se pomocí kláves W, S, A a D. Ostatní tlačítka si musíte přenastavit v menu.


screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo