LanDieb - nesahej mi na můj počítač!

9. 1. 2011 > WebHry > RPG

LanDieb má potenciál zaujmout snad všechny možné hráče počítačových her. Proč? Zabývá se totiž prostředím, které je jim nejbližší – počítači.

Ale všechno pěkně popořadě – základem je vytvoření avatara, přičemž možnosti vzhledu jsem poměrně bohaté, a co se týče charakterů, tak ty jsou k dispozici čtyři, Hacker, Geek, Mock a Bürohengst, lišící se hodnotou svých atributů.

Hlavní náplní hry jsou souboje proti ostatním hráčům LAN-aréně. Vy sami do nich nemůžete nijak zasahovat, maximálně můžete svého svěřence vytrénovat v pěti různých oblastech, jako je například Síla nebo Vytrvalost, a pak čekat, jak bitka dopadne. V případě vítězství si na své konto připíšete zkušenostní body, v opačném případě je ztratíte. A vzhledem k tomu, že právě za tyto body kupujete lekce osobních trenérů, jsou vítězství více než žádaná.

Pochopitelně si můžete kupovat i všemožné vybavení do svého počítačového doupěte, nicméně tady jsou zase třeba peníze, a tak si čas od času budete muset skočit do práce. Netradiční prostředí sice LanDieb zpočátku vynáší na výsluní webovek, nicméně až příliš rychle následuje pád na zem, kde zjistíte, že v podstatě nenabízí nic nového a herních možností je poskrovnu.

  • + Zpracování
  • + Prostředí
  • + Množství vybavení a strom skillů
  • - Málo herních možností
  • - Premium účet


Autor: Kristýna Nováková

65%
hodnocení
redakce
87%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo