K.S.L.U

20. 11. 2003 > FreeHry > Akční

Pozor! Na naši Zemi útočí stovky mimozemšťanů a chtějí ji úplně celou zničit. Vy jste byl vyvolen, abyste ji před těmito nájezdy zelených mužíků ochránil a tím zachoval naši malinkatou planetku i pro příští generace, aby ji mohli ochraňovat stejně dobře jako vy. Troufnete si pohledem imponovat mimozemšťanovi?

K.S.L.U (Kompletní simulátor likvidace ufounů) je nová akcička od českých Pear-Softwares. Na počátku budete v několika větách seznámeni se stavem, v němž se Země nachází a také s tím, co se od vás očekává. Poté už jen zbývá, aby jste se pustili do jednoho z několika levelů, v nichž máte sice různé úkoly, ale v podstatě jsou všechny orientovány jedním směrem - k záchraně Země.

V prvním z nich bude vaším úkolem sestřelovat z Měsíce nepřátelské lodě, snažící se u nás přistát. Zcela jistě se stane, že sem tam nějaká ta loď vaší palbě unikne, proto je udán limit 15ti lodí, které vám mohou uniknout. Pokud ale tento limit překročíte, hra končí a s ní umírá i naděje na možné zachránění Země. Pokud ale naopak bude vaše palba přesná, budete několika vtipnými větami pochváleni a přesunuti do další mise. Docela často se mi stalo, že loď letící vstříc Zemi najednou zmizela a opět se objevila, ovšem to už byla tak blízko cílu, že se dalo jen stěží ji sestřelit (asi mají marťani v lodi zabudovaný čudlík, díky němuž můžou zmizet a vzápětí se obejvit, jinak nevím jak si to vysvětlit :) Nyní se nacházíš před dalším problémem. I přes to, že jsi první level zvládl na jedničku, podařilo se několika zeleným mužíkům přistát a ty jsi se právě stal členem speciální jednotky, vyslané na jejich likvidaci. Pokud ani v tomto levelu nezaváháš a všechny ufouny srovnáš se zemí, otevřou se ti další levely. O těch už se zmiňovat nebudu, protože myslím, že už díky dvoum předešlým jste si o tomto titulu udělali dostatečný obrázek. Takže jestli vás zajímá, jaké další úkoly vás čekají, nemůžu vám poradit nic jiného než - stahujte.


Autor: Alena Varkočková

63%
hodnocení
redakce
0%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(1.2 MB)
1151×

screenshot screenshot screenshot
pocitadlo