Kröt XS

16. 5. 2004 > FreeHry > Akční

Kröt XS není nic jiného, než další geniální dílko od firmy Pheomedia AG, kterou budete znát především ve spojitosti se slavnou slepičí sérii Moorhuhn. Po nedávném vypuštění Moorhuhn Kart 2, jež sklidila vcelku slušné úspěchy, se nám dostává do rukou hra zcela nová, v níž místo slepiček zaujala hlavní roli půvabná želva. Před ní je nesmírně těžký úkol v podobě hned několika přetěžkých levelů. Pomůžete jí?

Sérii Moorhuhn myslím netřeba nikomu představovat. Na stejném principu – tedy pekeně dobré hratelnosti a precizním grafickém zpracování si zakládá také dnešní dílko. Zaujme ovšem natolik jako tomu bylo u jeho slepičích předků?

Jak již sám název napovídá, hra je kompletně zasazena do oblasti prosluněných oblastí Kréty, jejíž ostrovy jsou porostlé palmami a vody plné nebezpečných min a chobotnic, jdoucích vám neustále po krku. Vaším úkolem bude převtělit se do kůže želvy, na jejímž hřbetě je umístěn raketový pohon, díky kterému se může v mělkých vodách velice hbitě pohybovat, což také bude v nemalé míře potřebovat. Před vámi stojí hned několik levelů, v nichž bude vaším úkolem zbavit se veškerých min a chobotnic a sesbírat všechny své věrné kamarády želváky, kteří jsou uvězněni v drobných krychlích.

O grafickém zpracování příliš mluvit nemá cenu, neboť jak můžete sami posoudit z uveřejněných screenshotů, řadí se mezi absolutní špičku. I přes vcelku dosti velkou velikost, která může mnoho lidí odradit, mohu tento titul jedině doporučit!


Autor: Alena Varkočková

89%
hodnocení
redakce
98%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(7.9 MB)
6799×

screenshot screenshot screenshot
pocitadlo