Koyotl - pohádkové fantasy

2. 10. 2011 > WebHry > RPG

Duchové, golemové, čarodějové a nejrůznější mytické bytosti – to je ve zkratce svět webové hry Koyotl. Pokud vám toto prostředí není cizí, určitě byste tuto záležitost neměli nechat projít bez povšimnutí.

Koyotl vás zavede do fantasy světa plného mytických postav a hlavně dobré atmosféry, která zážitek z hraní posouvá na úplně jinou úroveň. Se svou postavou medvěda-bojovníka se vydáte na pouť celým herním světem, kde na vás prakticky na každém rohu čekají nějaké questy. Ty však bohužel nejsou moc variabilní, většinou se budete muset někam dostat a při té příležitosti pobít několik nepřátel.

Souboje jsou zde řešeny tahově, přičemž za zkušenostní body vypadlé z mrtvých nepřátel si můžete jako tradičně vylepšit schopnosti (zde se týká nových kouzel a útoků) a posunout se na lepší úroveň. I přes poměrně solidní počet nepřátel ale nesmíte očekávat, že byste si pořádně otestovali svůj soubojový um, obtížnost je totiž nastavena hodně nízko, zpočátku vám navíc hra bude sama pomáhat.

Velkým lákadlem je grafické zpracování, které je kompletně ve 3D a zároveň je také jedním z aspektů, kvůli nimž byste Koyotl měli alespoň vyzkoušet.

  • + Zpracování
  • + Atmosféra
  • + Herní svět
  • - Obtížnost


Autor: Kristýna Nováková

70%
hodnocení
redakce
84%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

screenshot screenshot screenshot
pocitadlo