Hra je nevhodná pro mladší 18 let!

KissKill

15. 9. 2003 > FreeHry > Erotické

Námět hry KissKill se většině normálních lidí bude zdát ztřeštilý, ujetý a perverzní. Vžijete se do role mužského přirození a musíte získat co největší skóre. To získáte sbíráním růžových kondomů, které vám dobijí "munici" a poskytnou ochranu. Pak se musíte vyhýbat zeleným kondomům, jenž je lepší ničit stříkáním, a kříži. Tak jestli vás to neodradilo, můžete pokračovat kliknutím...

Šílený, ujetý a perverzní. Tyto přídavná jména se přímo hodí ke hře KissKill s originálním námětem.
Vžijete se do role mužského přirození a úkol je jako u mnoha her-nasbírat co nejvíce bodů. Body získáte pomocí sbírání růžových kondomů a zničením nepřátel. Vyskytují se zde celkem tři druhy věcí-růžový kondom, zelený kondom a kříž. Váš jediný a hlavní nepřítel je zelený jedinec. Hra končí v momentě, kdy se na vás navlíkne zelený prezervativ. Ubránit se mu můžete uhýbání(ano, tento penis má místo nohou varle), sestřelením(stříkáním spermatu), nebo si nasadit ochranu, kterou tvoří růžový prezervativ. Kříž, který neustále kolem létá, vás nemůže zabít a vy jeho taky ne. Kříž, který kromě toho při kolizi likviduje všechny kondomy, vám může přirození zlomit a tím vás na čas ochromit.
Grafika není špatná, ale je dost barevně nepodrobná. Proto různé odstíny barev zde nejsou a je to nahrazeno tečkováním. Tak jako u Gif obrázků. Zvuky originálností netrpí, ale jejich ztřeštilost se akorát hodí ke hře. Tento titul není nijak převratný a ničím, kromě nápadu, nenadchne. Jenomže česká povaha nás nabádá ke stažení. Tak proč vzdorovat?


Autor: Tomáš Tauber

60%
hodnocení
redakce
0%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(978.9 KB)
7758×

screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo