Kissies: DENÍČEK JEDNÉ ESKYMAČKY

26. 12. 2007 > FreeHry > Sport/Sim

The Sims jsou fenomén. Vznikly celkem dva plnohodnotné díly a nespočet datadisků, ve kterých jste si mohli vyzkoušet všechno od dovolené, přes starání se o domácího mazlíčka, až po život na koleji. Ale co se stane, když se simíci přestěhují na Aljašku?

4.12.2007
Nazdárek, jmenuji se Lavinë a jsem eskymačka. Vlastně, nejdřív jsem byla jenom kopa jedniček a nul, ale pánové z DigiPenu mě převedli do hezkého trojrozměrného hávu. A představte si, dali mi dokonce i vlastí iglů! Také malé, jedna postel (tuhle se pode mnou propadla, takže mi zbyla jen matrace), malý ohínek (to aby mi tady na Aljašce nebyla zima), kožešinu (původně jsem chtěla pravý perský koberec a nakonec jsem dopadla takhle) a poličku.
Bohužel, než jsem se stihla jaksepatří nastěhovat, začalo mi strašně kručet v břichu. Jelikož v naší vesnici nevedou Mc´Donalds ani KFC, musela jsem si pro jídlo hezky po svých. Přes celou vesnici! Cestou jsem potkala Jakoba, ani se na mě podíval :o(. A když jsem došla k rybárně, Madison do mě strčila že jsem skoro spadla. Tak jsem jí to oplatila. Hodila jsem ji do sněhu. Nemám Madison ráda od té doby, dovez dovolení vtrhla ke mně domů. Kde jsem to skončila? Aha, u jídla. Víte, do rybárny chodíme všichni lovit ryby. Pak si je doma pečeme na ohni, mám ráda grilované ryby!

5.12.2007
Sotva jsem doma snědla rybu, dostala jsem pro změnu žízeň. Myslím, že by nám měli poblíž vesnice postavit Tesco. Slyšela jsem, že mají skvělé ceny. A mohla bych si koupit balenou vodu. Tahle musím strašně dlouho jít přes zasněžené kopce, vytěžit trochu sněhu, jít zase domů, uvařit si ze sněhu čaj a pak až následně se napít! Snad chápete jak jsem byla po takovém celodenní pochodování unavená. Tak jsem se natáhla na provizorní postel.

6.12.2007
Ráno za mnou přišel John. Dala jsem mu pusu. Asi mě má rád.

7.12.2007
Šla jsem za Johnem. Nebavil se se mnou. Asi mě nemá rád.

10.12.2007
Už dva dny jsem nespala. Šla jsem za Johnem. Vypadalo podob, už, už jsem mu dala další pusu, když vtom jsem omdlela přímo před vchodem jeho iglů. Spala jsem tam celou noc a chudáček John nemohl dovnitř. Bude lepší, když se mu budu pár dní vyhýbat...

11.12.2007
Mám radost. Mužské obyvatelstvo vesnice mě má rádo. Akorát všechny ženy ve vesnici si mě prohlížejí ošklivým pohledem. Připadám si jako slávista uvnitř chumlu sparťanů.

12.12.2007
Chci pryč! Je toho na mě moc. Nic nestíhám! Mám si udržovat přátelské vztahy s ostatními vesničany, ale to mi vždycky natolik vybije psychickou i fyzickou energii, že omdlím a spím třeba půl dne! Nebo mám takový hlad že bych snědla i lišejníky (už jsem se dívala, poblíž žádné nerostou). A když zase stíhám spánek/jídlo, tak už nestíhám navazovat nové známosti!

16.12.2007
Jsem tu přes dva týdny. Začíná se mi tu konečně líbit. Je to tu tak hezké! Kouzelná zimní krajina kolem, detailní interiér všech iglů (škoda že jsou všechny stejné). Modely ostatních obyvatel. A navíc je všechno takové roztomiloučké... Také jsem dostala nový nábytek - už mám matrace dvě! Moc mě to tu baví. Možná by ale neuškodila nějaká melodie... za celé své dosavadní působení zde jsem slyšela jen vrzání sněhu pod mými kroky, plápolání ohně a Johnovo chrápání.


21.12.2007
Tak, už jsem konečně přišla na to, jak to všechno zvládat. Že mi to ale dalo práci! Nicméně teď už umím všechno potřebné k tomu, abych si to tu užívala. Jenže ouha. Už jaksi nemám co objevovat a téměř všechny činnosti se stávají stereotypními a nudnými. Chtělo by to změnu. Nebo bych se tu mohla objevovat jen občas. Ano, to bude to pravé. Je to tu sice skvělé, avšak po čase nudné. Takže mizím zpátky do DigiPenu. Až se mi zahojí omrzliny, tak se sem vrátím. A budu vás o tom informovat. Zatím ahóóóój!

 

 • + grafika
 • + roztomilé
 • + hratelnost
 • + freewarové The Sims
 • + originální
 • + zábavné
 • - po čase stereotypní
 • - náladoví eskymáci
 • - počáteční tempo hry


Autor: Kristýna Nováková

85%
hodnocení
redakce
83%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(37.5 MB)
719×

 • Operační systém: Win 9x, Win 2000, Win XP
 • Hardware: Procesor: 800 MHz
  Operační paměť: 64 MB RAM
  Grafická karta: 64 MB

Myš.


screenshot screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo