Kill Deal - zabijte všechny

22. 9. 2009 > FreeHry > Akční

Ztroskotáte na planetě plné různých typů nepřátel, a váš úkol je jasný – zničit je všechny a dostat se z planety pryč. Na pomoc vám budiž nekonečno nábojů, granáty, které najdete a různé další vychytávky. Přežijete?

Kill Deal pochází z dílny MyPlayCity.com a jedná se o singleplayerovou střílečku z ptačího pohledu. Dech vám z plic brát nebude, ale rozhodně byste ji měli zkusit

Příběh je naprosto triviální – ztroskotáte se svou vesmírnou lodí na „opuštěné planetě“, kde se na vás z každého směru vrhají nepřátelé. Vaším úkolem bude distancovat se od nich, aby vás nemohli zabít. Nestvůr je několik druhů, liší se barvou, výdrží i tím, jak vám uškodí.

Zápasíte s nimi v lokacích, které na sebe navazují. Vše je snímáno z ptačího pohledu, díky čemuž vidíte všechny své protivníky. Vadí mi, že k dispozici máte samopal, občasný granát a různé krátkodobé vlastnosti.

Po několika levelech však titul přestane bavit, přece jenom je to primitivní střílení po všem, co se pohne. Nebude tedy touha dohrát to, za což nemůže zas až tak hratelnost jako bolest ruky z ustavičného klikání.

Hodnocení zvyšuje i pěkné menu, a také možnost dát si okno přes celou plochu. Zvuky ve hře se rovnají výstřelům a výbuchům, hudba je nevýrazná, takřka nepotřebná. Grafické zpracování se zde velmi povedlo, i přes celou plochu vidíte detaily. Co však nevidíte po pár minutách hraní je zem, která bude pokryta mrtvolami. Bude tedy těžší vyznat se v tom, kdo je mrtvý a kdo vás chce ještě zabít.

I tak se Kill Deal řadí mezi kvalitní, půlhodinovou zábavu. Pokud však máte raději strategie, opravdu to pro vás nebude.

  • + Grafika
  • + Rozmanitost nepřátel
  • - Unavující
  • - O ničem


Autor: Lukáš Trefný

50%
hodnocení
redakce
0%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(35 MB)
991×

  • Operační systém: Win 9x, Win Me, Win 2000, Win XP
  • Hardware: Procesor: 400 MHz,
    Operační paměť: 64 MB
    Grafická karta 32 MB

Postavu ovládáte šipkami, pravým myšítkem hážete granáty, tím levým střílíte


screenshot screenshot screenshot
pocitadlo