Kickboxing Manager - na boxerský trůn

23. 8. 2012 > FreeHry > Sport/Sim

Nad basketbalovým, fotbalovým či hokejovým manažerem se už dnes nikdo nepozastaví. Ale manažer kickboxového klubu? To tu ještě nebylo!

Co si pod pojmem kickboxového manažera vůbec představit? Inu, je to jednoduché. Na začátku si vyberete jméno a zemi, ke které chcete náležet a posílíte a dle svého rozvážení si vylepšíte vlastnosti své osoby, jakož trenéra. Tělocvičnu už máte od začátku k dispozici zdarma, ale vzhledem k tomu, že její vybavení je žalostné, nevyhnete se jejímu alespoň částečnému upgradu. Potom už na vás čeká tvrdá trenérská práce – vyberte si studenty své akademie bojových sportů a jde se na to.

Při tréninku musíte dbát na to, aby vaši svěřenci měli vyvážené tréninkové dávky, protože kromě toho, že vám jednotlivé typy tréninků přidají nějaké skilly, vám je mnohé uberou zase na opačném pólu vlastností. Jakmile máte trochu natrénováno, můžete se vrhnout do arény. Do soubojů nemůžete nijak zasahovat a jste omezeni jen na textový výpis toho, co se právě děje.

Kickboxing manager sice nabízí solidní množství nejrůznějšího nastavení, ale jeho hraní je příliš zdlouhavé a pokud nemáte k bojovým sportům žádný vztah, tak i nudné.

  • + Manažer bojových sportů
  • + Spousta detailů
  • - Zdlouhavé
  • - Zpracování


Autor: Kristýna Nováková

60%
hodnocení
redakce
1%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!

  • Operační systém: Win Me, Win 2000, Win XP, Windows Vista, Windows 7
  • Hardware: Procesor: 800 MHz
    Operační paměť: 64 MB RAM
    Grafická karta: 64 MB

Myš.


screenshot screenshot
pocitadlo