KGB Hunter: PŘESTŘELKY NA SILNICI

6. 4. 2007 > FreeHry > Akční

Bojujte se zástupy smrtelně vyzbrojených agentů KGB, na cestách z Evropy, v pouštích Kavkazu, zasněžené Sibiře i Aljašky. Tyto cesty jsou plné civilistů, peněz, zbraní a především nebezpečných agentů. Musíte být opatrní a vždy ve střehu.

KGB Hunter je ryze závodní akce, inspirovaná dobami studených válek. Ocitnete se na nepřátelském sovětském území, společně se svým moderním vozidlem. To se od ostatních liší hned v několika aspektech. Je podstatně rychlejší a součástí je i účinný kulomet.

V každém levelu narazíte na řadu různorodých protivníků. Zpočátku vás zaměstnají agenti. Nejtěžším oříškem ale budou bossové na konci kola. Ty musíte samozřejmě zabít. Jakmile tak učiníte, máte vyhráno a postupujete do dalšího levelu. K zneškodnění protivníků vám vypomůžou různorodé upgrady, které vypadávají z nákladních kamionů. Získáte tak lepší střely, rakety, nebo pancíř.

Grafické zpracování je bez okolku hlavní předností hry a dodává jí šmrnc. Hratelnost je o poznání horší, ale i přes tento fakt nijak neváhejte a stahujte.


Autor: David Chodura

83%
hodnocení
redakce
42%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(5.2 MB)
2698×

  • Operační systém: Win 9x, Win XP
  • Hardware: Procesor: 300 MHz
    Operační paměť: 64 MB
    Grafická karta: 32 MB

K ovládání automobilu slouží kuzorové klávesy. Mezerníkem střílíte.


screenshot screenshot screenshot screenshot
pocitadlo