Jogos Olimpicos

30. 11. 2004 > FreeHry > Sport/Sim

Plavání, to je to, co nám tu scházelo. Už jsme tu totiž měli všelicos…od jízdy na motokáře, přes simulátor jeřábu, až po střílení tchýní. Tohle vše ale nikterak nepřispívá zdravému duchu ve zdravém těle. Tak tedy hurá do vody.

Sledujete-li s napětím olympiády (spíše ty letní), pak jistě neunikly vaší pozornosti pevné zadečky slečen plavkyň. Jak se pod jejich plavkami krásně rýsují vnadné křivky, leckterý muž by to nevydržel. Já jednu takovou dívku znám a věřte mi, že byste neodolali ani vteřinu! A když jsem se jí jednou ptal na tajemství úspěchu, odpověděla mi stručně – trénink. Co by se také dalo čekat, viďte? Cožpak o to, ale Česká republika je proslaveným národem peciválů, kteří by se do sebemenší aktivity hrnuli jen s obtížemi. A proto tu je Jogos Olimpicos, v němž něco uděláte pro své tělo, aniž byste hnuli brvou.

Co tedy máte na výběr? Je tu padesátka, stovka a dvoustovka, to vše kraulem. Principem této hry není jako u jí podobných, a sice bušit do klávesnice jak jen to jde. Vše je o správné koordinaci pohybů levé a pravé ruky (tedy levého a pravého tlačítka). Sem tam někdy lze aplikovat takzvaný boost, s jehož pomocí nadpozemsky zrychlíte. Nicméně únava je zákeřná, a proto co nevidět rychle ochabnete. Když si ale vše správně načasujete, DOKONCE SE DÁ I VYHRÁT (ač je to neuvěřitelné).

Po technické stránce Jogos Olimpicos nezklamal. Už když jsem viděl screenshoty byla má slova v recenzi jasná. Prostoduchý zlatý střed, který ničím nepřekvapí, ale ani nezahanbí. Co dodat? Snad jen, abyste si příjemně zaplavali.


Autor: Tomáš Vrána

44%
hodnocení
redakce
50%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(943.7 KB)
3565×

screenshot screenshot
pocitadlo