APOX -… 60%
APOX - RTS v post-apokalyptické budoucnosti (?)
Zrezivělé hořící vraky aut se válí po silnicích, sem tam se objeví povstalecká patrola v jeepu a všude je slyšet střelba. Vítejte ve světě indie hry APOX.
The Tribloos… 80%
The Tribloos - time management v akci (41.8 MB)
Skvělý mix mezi legendárními Lemmings a plánovací strategií, okořeněný pořádnou porcí levelů, zábavy a znovuhratelnosti. Přesně taková je hra The Tribloos.
Anomaly:… 85%
Anomaly: Warzone Earth - originální emzácká anomálie (396 MB)
Emzácká vesmírná invaze, prostředí zaprášeného Bagdádu a moderního Tokya a to vše okořeněné revolučním konceptem v žánru tower defense. No nevyzkoušejte to!
Family… 85%
Family Farm - co Čech, to farmář (84 MB)
Pokud vás ještě stále neopustily romantické představy o farmaření, vyzkoušejte českou novinku Family Farm. Dokážete se postarat o své hospodářství?
Revenge… 75%
Revenge of the Titans - tower defense žánr opět ožívá (59.3 MB)
Poplach! Krvežízniví vetřelci obsadili Zemi a nejbližší planety! Je na vás jestli, ubráníte základny na Zemi, Měsíci, Marsu a Jupiteru. Nebo na to nemáte?
Starscape… 80%
Starscape - zákeřný vesmír (12.8 MB)
Stephen Hawking lidstvo před mimozemšťany varoval, ale ono ne, prostě do toho vesmíru muselo šťourat.
Multiwinia… 85%
Multiwinia - stratégův sen (48.6 MB)
V jednoduchosti se skrývá velká síla, což je heslo, kterým se řídili i tvůrci Multiwinie. Proč dělat komplikovanou strategii, když jde vše udělat jednoduše, ale zároveň zábavně?
Eufloria… 75%
Eufloria - žabomyší války (26.7 MB)
Člověk by nevěřil, že i mezi výtrusy může probíhat válka - a jaká! Ulupte lepší půdu, vybudujte větší armádu, prostě přežijte!
Traffic… 75%
Traffic City 2 - velký šéf (?)
Řídit veškerou hromadnou dopravu ve městě se člověku nepoštěstí každý den. A od toho je tady zbrusu nový titul Traffic City 2.
MHD Simulator… 75%
MHD Simulator 2009 - pozor, jede šalina! (149 MB)
Řidiči tramvají a autobusů jsou strašně opomíjeni a přitom se jedná o tak zajímavé povolání. MHD Simulator 2009 vás v tom jistě jen usvědčí.
Lux Delux… 90%
Lux Delux - ovládněte nekonečný prostor (31.6 MB)
Chcete ovládnout svět? Proč ne. Nebo změnit výsledek 2. světové války? Jak je libo. Nebo buďte první, kdo kolonizuje Měsíc - tady jde jen a jen o moc!
Plants… 90%
Plants vs. Zombies - Videorecenze (26.7 MB)
Ve hře Plants vs. Zombies musíte ubránit svůj domov proti nenasytným zombíkům, ovšem nikoliv upilovanou brokovnicí, ale nejrůznějším rostlinstvem, kytkami počínaje. Nenechte si sežrat mozek a zničte všechny otravné nemrtvé! Více už v samotné videorecenzi.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z