Toy Cars… 55%
Toy Cars - závody mini autíček (?)
Závody angličáků, to je věc! Jezdit se bude po kulečníkovém stole, kuchyňské lince nebo třeba mezi připínáčky na nástěnce. Zvítězí váš favorit?
DETOUR… 70%
DETOUR - zabiják Bořek stavitel (?)
V indie hře DETOUR se zhostíte role dopravce a stavitele, jehož největší zbraní je sabotáž ničící případnou konkurenci. Jenže ani ta vám nedá nic zadarmo!
Hoard… 80%
Hoard - já, drak (599 MB)
Být pohádkovým drakem je zábava! Ničíte vesnice, unášíte princezny, bojujete s rytíři a hromadíte zásobu zlata. Vyzkoušejte si to na vlastní kůži.
Nimbus… 90%
Nimbus - plachtění je neskutečná zábava (?)
Závody se stroji bez motorů - zdá se vám to jako hloupost? Hra Nimbus vás přesvědčí o opaku. Chopte se kniplu plachtícího letadla a užijte si obří porci zábavy!
AaAaAA… 93%
AaAaAA!!! - A Reckless Disregard for Gravity - zlámané kosti BASE jumpera (188.6 MB)
BASE jumping, tedy skákání z vysokých budov, je extrémně nebezpečný sport. Mnohem bezpečnější je zlámat si kosti jen virtuálně u dnešní vynikající indie hry.
The Oil… 80%
The Oil Blue - těžařem na ropné plošině (38.5 MB)
Těžba černého zlata nebyla nikdy jednodušší a zábavnější. Chopte se strojů a vydolujte stanovený počet barelů. Je to báječná práce!
Uplink… 80%
Uplink - hackerem snadno a rychle (7.2 MB)
Chcete po internetu vykrást banku? Nebo smazat kompromitující soubory? A co třeba "vystudovat" vysokou školu jedním kliknutím? Uplink je tu pro vás.
Bridge… 70%
Bridge Construction Set - stavět a bořit mosty je zábava! (4.7 MB)
Pokud byste si chtěli vyzkoušet stavění mostů, nemusíte trávit roky studiem na vysoké škole. Bridge Construction Set z vás udělá profesionály během chvilky!
Super… 70%
Super Laser Racer - laserové závody (34.2 MB)
Spousta rychlých korábů brázdí laserem ohraničené vesmírné tratě. K tomu všude řinčí zbraně a sem tam se objeví zbloudilá kulka. Přežije jen ten nejlepší!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z