Blocks… 65%
Blocks That Matter - všeničící robot (64.2 MB)
Dva unesení programátoři, jeden neposedný robot a mnoho levelů. Taková je dnešní logická indie hra Blocks That Matter, jež provětrá vaše mozkové závity.
Hamilton… 80%
Hamilton's Great Adventure - pořádné dobrodružství! (684.7 MB)
Hlavní hrdina Hamilton je dobrodruh tělem i duší jako Indiana Jones. A i on se vydal v krásné 3D grafice do všech koutů světa za pokladem nesmírné ceny.
Limbo… 95%
Limbo - herní skvost konečně na PC! (150 MB)
Před rokem vyrazil na XBOXu dech hernímu světu svojí atmosférou a originalitou. Po dlouhé době si ho vymodlili i hráči PC. Přivítejte herní skvost Limbo!
Your Doodles… 80%
Your Doodles are Bugged! - kouzelná fixa (172 MB)
Magická fixa, která promění namalované věci ve skutečné, to je ale nápad! Využijte ji k nalezení všech neposedných brouků v originálním kresleném světě!
SpaceChem… 75%
SpaceChem - malý chemik (61.9 MB)
Správce jaderného reaktoru je odpovědné povolání, ale také zábava. Můžete manipulovat s atomy, tvořit sloučeniny, ale také vyhořet. Neskončíte jako v Černobylu?
Frogs… 55%
Frogs vs Storks - že mě nechytíš, čápe?! (14.1 MB)
Vztah žab a čápů je velmi podobný tomu mezi kočkami a myšmi – prostě se nemají moc v lásce. A jelikož žáby v této válce prohrávají, prosí vás o naléhavou pomoc.
Heavy… 70%
Heavy Hogur - trpaslíkem fárajícím v podzemí (36.8 MB)
Z titulu Heavy Hogur přímo sálá nefalšovaná trpasličí atmosféra, jejímž zdrojem je poutavá 3D grafika a příjemná keltská hudba. Ponořte se do světa kouzel!
Clickr… 90%
Clickr - i logická hra může vypadat stylově (10 MB)
Ta tam jsou doby nevzhledných logických her. Přivítejte indie hru Clickr, jež nabízí stylové zpracování, spoustu módů a hlavně hodiny neutuchající zábavy!
The Machine… 75%
The Machine - zábava se strojem na kostky (16.1 MB)
Dopravit zboží po pásovém dopravníku z bodu A do bodu B se může jevit jako nuda. V případě logické hry The Machine je to ale výzva a hlavně skvělá zábava.
Clones… 85%
Clones - výjimečný remake legendy Lemmings (143.6 MB)
Vzpomínáte si na logickou legendu Lemmings? Clones se pokouší o její vzkříšení, navíc přidává spoustu věcí a bonusů a hlavně - vše balí do pěkné grafiky.
RUSH -… 80%
RUSH - když se krychle dají do pohybu (277 MB)
Logická hra v 3D? To už není jen Portal! RUSH přichází s geniálně jednoduchým nápadem a intuitivním ovládáním, díky kterému se můžete plně soustředit na hraní.
Bad Rats:… 75%
Bad Rats: the Rats' Revenge - krev a brutalita v podání krys (122 MB)
Vzbouřené krysy mučící nebohého kocoura za pomoci zvráceně důmyslných metod? Ano, krysí pomsta může právě teď začít!
Puzzle… 80%
Puzzle Dimension - VIDEORECENZE (500 MB)
Odhodťe zbraně a pojďte si raději zapřemýšlet! Co takhle u hry Puzzle Dimension, na níž jsme si připravili videorecenzi?
Turba… 80%
Turba - hudebně-logická paráda (19.3 MB)
Chcete si zahrát s Lady Gaga, Eminemem či třeba pořádně zapařit s Metallicou? Žádný problém, v audio hře Turba je výběr interpreta jen na vás!
Saira… 93%
Saira - indie skvost (240.6 MB)
Originální, atmosférická, excelentní. Taková je hra Saira se sympatickou hrdinkou. Ponořte se s ní do napínavého dobrodružství plného tajemna a nostalgie.
Mole Control… 60%
Mole Control - VIDEORECENZE (260 MB)
Už věky chcete zničit krtka? Tak to vám naše videorecenze přijde vhod! Indiovka Mole Control je totiž na likvidaci krků přímo postavená.
Ziro -… 70%
Ziro - zamrzlá logika (36.1 MB)
Nemusíte být ekolog, aby vás zaujala dnešní logická indie hra Ziro. Přesvědčte se o svých myslících schopnostech ve 300 levelech s rostoucí obtížností!
Bob Came… 75%
Bob Came in Pieces - fyzika ve váš prospěch (118.3 MB)
Bob havaroval na Zemi a poztrácel části své rakety. Pomozte mu je najít a sestavte vesmírnou loď tak, abyste vyřešili hádanky využívající fyzikální zákony!
Word Pirate… 70%
Word Pirate - pirátem z Karibiku (42 MB)
Jako Keira Knightley se i hrdinka indie hry Word Pirate stala pirátkou. A propluje celý Karibik, aby očistila rodinné jméno. Námořníci třeste se!
Fortix… 70%
Fortix - mečem proti drakům (21 MB)
Když zlý démon zabere vaše království a nastolí temnotu, přichází čas na pomstu. Jako správný hrdina se chopte meče a získejte kousek po kousku svoji zem zpět!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z