Swarm… 65%
Swarm Arena - next-gen grafika není vše (79 MB)
Swarm Arena má vše - samoučící se AI, 2 herní módy, multiplayer a úchvatné grafické zpracování. Navíc nabízí demo zdarma, tak proč ho nevyzkoušet?
Tobe's… 70%
Tobe's Vertical Adventure - jeskyňářem snadno a rychle (78 MB)
Dvojice Tobe a Nana se vydala na fascinující dobrodružství za bájným pokladem. Cestou je však čeká mnoho šplhání, ručkování a skrytých nástrah. Pomůžete jim?
Dwarfs… 75%
Dwarfs!? - hamižní trpaslíci (234 MB)
S hrami s trpaslíky se roztrhl pytel a voila, je tu titul Dwarfs!? Ten nás opět přesvědčí, že trpaslíci milují zlato, drahé kameny a vrtání se v zemi.
EDGE -… 80%
EDGE - balancování na hraně (188 MB)
Autoři úspěšných titulů Toki Tori či RUSH jsou zpět se zbrusu novou indie hrou, v níž hraje hlavní roli kostka, která dokáže dělat různé frajeřinky. Nevěříte?
BEEP -… 90%
BEEP - hrátky s fyzikou (154.4 MB)
U her s propracovaným fyzikálním modelem si člověk užije tuny zábavy. To platí beze zbytku i o hře BEEP, v níž budete s pomocí fyziky překonávat různé překážky.
Delve… 75%
Delve Deeper - trpasličí války (35.2 MB)
Podzemí skrývá spoustu zlata, diamantů a pokladů. V hlubinách však číhají také různé potvory, které se pokusí váš tým trpaslíků sežrat. Tak bacha na ně!
Super… 90%
Super Meat Boy - krvavá hitovka (?)
Flák masa snažící se zachránit svoji nevěstu před prohnaným zárodkem? Ano, i to je možné! A v případě indie hry Super Meat Boy i skvěle zpracované a zábavné.
Commander… 75%
Commander - vesmírná tower defense zábava (300 MB)
Tower defense her je jako šafránu, a tak vám rádi představíme dnešní indie hru. V ní létá z vesmíru spousta šutrů a balastu a vy jediní můžete zabránit zkáze!
BIT.TRIP… 85%
BIT.TRIP RUNNER - skákejte v rytmu hudby! (?)
Podlehněte rytmu hudby a pusťte se do futuristického, hopsavě-běhavého dobrodružství! Zaručujeme vám, že se z nabízených světů nebudete moci odtrhnout.
NightSky… 80%
NightSky - atmosférická koulecí arkáda (25.7 MB)
Temná, snová atmosféra z indie hry NightSky přímo pryští. Vžijte se do role neposedné koule, jež hledá skrz propletená bludiště cestu domů.
Woody… 80%
Woody Two-Legs Attack of the Zombie Pirates - pirát versus banda nemrtvých (270.8 MB)
Každý správný pirát si brání svůj ostrov pokladů. O to víc, když se na něj dobývá banda nemrtvých kostlivců, mumií a duchů. I sám Kraken a Davy Jones!
To Hell… 70%
To Hell with Johnny - k čertu s tebou! (26.5 MB)
Když vaši přítelkyni unese sám ďábel, je to pořádný průšvih. To se stalo Johnnymu, jenž se proto vydává až do samotných hlubin pekelných. Půjdete s ním?
Lunnye… 50%
Lunnye Devitsy - marťan spadl z Měsíce (39.7 MB)
Asi se vám ještě nestalo, že byste spadli z Měsíce. To jeden ufonek takové štěstí neměl a teď se snaží dostat zpět. V cestě mu však stojí nevlíné prostředí.
Tommy… 70%
Tommy Tronic - skákačka jako řemen (30.5 MB)
Indie hra Tommy Tronic si bere to nejlepší ze skákaček a přidává navíc pěknou grafiku, povedené zvuky, hordy nejrůznějších nepřátel a extra rozsáhlé levely.
BIT.TRIP… 90%
BIT.TRIP BEAT - hlavní je rytmus (?)
Pozor, jeden z nejlepších titulů pro Wii se konečně dostal i k hráčům na PC! Jde o BIT.TRIP BEAT, extrémně návykovou záležitost s výjimečnou hudební kulisou.
Wake -… 70%
Wake - S.O.S, potápíme se! (42.3 MB)
Být strojařem na potápějícím se parníku není žádná legrace. Dostat se z nejnižšího patra až na palubu je totiž nadlidský úkol. Podaří se vám přemoct vodní živel?
PacIn:… 85%
PacIn: Nermessova pomsta - přišel, viděl, zvítězil? (250 MB)
Po letech vývoje se na vaše monitory řítí jedna z nejočekávanějších českých freeware her. Dámy a pánové, je tady PacIn!
Totally… 85%
Totally Tiny Arcade - 8bitová pařba na automatech (8.5 MB)
Stále méně hráčů pamatuje éru osmibitových herních automatů se všemi těmi skvělými arkádami. Naštěstí je tu však Totally Tiny Arcade a s ní 24 legendárních her.
Shatter… 85%
Shatter - vymazlená arkanoidová zábava (?)
Takhle nadupaný arkanoid jsme tu ještě neměli! Někteří hovoří dokonce o tom, že byl po 23 letech překonán původní koncept. A my souhlasně přikyvujeme!
vvvvvv… 75%
vvvvvv - skvělá indie skákačka (13.6 MB)
Zajímavé nápady a především skvělý level desing, to jsou hlavní finesy indie hry s netradičním názvem vvvvvv. Prokažte svůj důvtip při hrátkách s gravitací!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z