Killing… 90%
Killing Floor - zombácký bloodfest (2.1 GB)
Když jsem v recenzi na Zombie Drivera zmiňoval střílečku Killing Floor, napadlo mě, proč nezrecenzovat rovnou i ji. Koneckonců, nahráno tam mám přes 80 hodin a stále mě to baví. Dámy a pánové, vítejte v recenzi na titul, jehož fanoušci se hádají do krve s hráči kolosu Left 4 Dead.
Serious… 80%
Serious Sam Double D - krev a mutanti (475 MB)
Serious Sam v roce vydání třetího dílu přichází i ve 2D verzi, která je však stejně krvavá a ulítlá jako původní FPS a nabízí podobně originální obsah.
Inside… 65%
Inside a Star-filled Sky - rekurze jak ve filmu Počátek (?)
Hra ve hře, nebo spíš level v levelu v rámci jiného levelu. Zní to jako nesmysl? Inu, přesvědčte se o opaku u dnešní indie hry, jakou jste ještě neviděli!
Chrono… 70%
Chrono Rage - zničte je až na atomy! (21.3 MB)
Není nic lepšího, než když můžete protivníky zničit až na prach. A pokud navíc umíte zastavovat čas jako Max Payne, bude to určitě neopakovatelná řežba!
Jamestown… 80%
Jamestown - koloniální Mars v 17. století (?)
Píše se 17. století a britská kolonizace Marsu je v plném proudu. Proto se budete muset pořádně ohánět, aby v této kooperativní střílečce uspěli.
AQUA Naval… 80%
AQUA Naval Warfare - mariňákem budoucnosti (?)
Shoot 'em up akce odehrávající se výhradně na vodě? To je futuristická vize dnešní indie hry, jež vás vrhne do úchvatné 3D vřavy mezi znesvářené vojevůdce.
iBomber… 85%
iBomber Defense - na západní frontě klid (92 MB)
Na mrazivé východní frontě, v horkých afrických dunách, ale i v přístavech či v rozbombardovaném Berlíně - tam všude budete odolávat nacistické hrozbě!
Fortix… 80%
Fortix 2 - udatným rytířem (72 MB)
Temný pán povstal a vy jste jedinou nadějí zotročeného lidstva. Vydejte se skrz bažiny na cestu plnou nebezpečných draků, úpírů a nepřátelských tvrzí.
Guerrilla… 70%
Guerrilla Bob - zabít, zabít, zabít! (?)
Doutník v puse, raketomet na zádech, v jedné ruce nůž a v druhé samopal. To je hlavní hrdina indie hry Guerrilla Bob, jemuž nikdy nedojde chuť zabíjet.
Atom Zombie… 80%
Atom Zombie Smasher - zombie apokalypsa (23.3 MB)
Šířící se nákaza postupuje mílovými kroky a tisíce lidí spoléhají, že je zachráníte. Využijte sniperů či výbušnin, jinak se z nich stanou krvelačné bestie!
Big Sky… 70%
Big Sky - trošku jiná shoot 'em all akce (?)
V indie titulu Big Sky si nejen zaválčíte proti 11 různým nepřátelům a dvěma obřím bossům, ale také se budete vrtat skrz planety a asteroidy. To jinde nenajdete!
Power… 75%
Power of Defense - když za nás válčí roboti (130.8 MB)
V budoucnosti už nejsou vojáci - lidé místo sebe posílají do boje roboty, kteří si to rozdají na život a na smrt. Najděte nejlepší taktiku a zachraňte Zemi!
A.R.E.S.… 80%
A.R.E.S. Extincion Agenda - robo-průšvih v roce 2094 (114.7 MB)
Čekejte, že v roce 2094 nastane pořádný průšvih. Roboti z kosmu se zmocní předsunuté obrany Země a jedinou záchranou bude rek v oranžovém pancíři.
Who's… 90%
Who's That Flying?! - že by Superman? (?)
Je to pták! Ne, je to letadlo! Ne, je to hrdina neskutečně návykové nové indie hry, jež vás překvapí skvělou hratelností, zábavou a parádní kulisou!
Ion Assault… 85%
Ion Assault - akce v next-gen balení (?)
Shoot 'em up stříleček je spousta, ale next-gen jen pár, třeba Ion Assault. Ponořte se do skvělé grafiky a užijte si tunu zábavy s emzáckými potvorami.
Foreign… 80%
Foreign Legion: Buckets of Blood - kbelíky naplněné krví (?)
Válčit za peníze jde snad jen ve Francii nebo v dnes recenzované indie hře. V ní si na nové zbraně a náboje vyděláte zabíjením protivníků a plněním misí.
The Ball… 90%
The Ball - pátrání po ztracené civilizaci v Unreal Enginu (491 MB)
The Ball je jednou z nejlépe hodnocených indie her - a právem. V Unreal Enginu se vydáte za tajemstvím ztracené civilizace v mixu akce a logických hádanek.
Lugaru… 80%
Lugaru HD - Chuck Norris v rouše zaječím (33.1 MB)
Může být zajíc akčním hrdinou? Ano, v indie bojovce Lugaru HD tomu tak skutečně je. Naučte se chvaty, triky a obranné prvky a nakopejte soupeřům pozadí!
Shank… 94%
Shank - akční krvák roku! (1.7 GB)
Hektolitry krve stříkající z protivníků po zásahu motorové pily či ostrých nožů. Hrdina, který si nezadá ani s Chuckem Norrisem. To je božská indie hra Shank.
Razor2:… 75%
Razor2: Hidden Skies - vesmírné souboje zábavně (153.5 MB)
Epické souboje se závěrečnými bossy jsou největší zbraní akční indie hry Razor2: Hidden Skies. Máte na to provést ozbrojenou raketu nebezpečným vesmírem?
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z