Alchemia… 70%
Alchemia - za tajem elixíru života (47.8 MB)
Alchemia je malebným příběhem jednoho obyčejného človíčka, během nějž na hráče čeká nespočet hádanek. Pokud se vám líbil styl Samorosta, nebudete zklamáni!
TRAUMA… 75%
TRAUMA - nevídaná adventura (7 MB)
Dopravní nehoda a následné trauma dokáže pořádně zatočit se vzpomínkami. Co se honí hlavou mladé ženy po bouračce, můžete zjistit v revoluční adventuře TRAUMA.
Lume -… 70%
Lume - kouzelná adventura (?)
Kouzelná atmosféra, spousta miniher a to vše zabalené do krásného 3D kartonového kabátku – to je Lume, povedená adventura, která vás 100% zaujme.
The Tiny… 80%
The Tiny Bang Story - inspirace Machináriem (85.4 MB)
Je to Machinárium – není to Machinárium. Ve skutečnosti jde o zdařilou adventuru The Tiny Bang Story, která zaujme podobně kouzelnou atmosférou a novými nápady.
Doc Clock™:… 70%
Doc Clock™: The Toasted Sandwich of Time - šílený vědec cestuje časem (?)
Doc Clock je další potrhlý vynálezce, který sestrojil stroj času a něco se nepovedlo. Proto vás žádá o pomoc v adventuře s logickými a konstrukčními prvky.
Amnesia:… 93%
Amnesia: The Dark Descent - kdo se bojí, nesmí k počítači (500 MB)
Novinka od tvůrců úspěšného survival hororu Penumbra je tady a bude vás strašit v těch nejhorších nočních můrách. Schovejte se, Amnesia přichází.
The Path… 70%
The Path - pohádka pro dospělé (53.1 MB)
Tak to tu ještě nebylo! Poprvé vám přinášíme hru á la film. Prožijte si The Path, která jako by svou ponurou atmosférou vypadla z oka snímkům Tima Burtona!
Samorost… 70%
Samorost 2 - předchůdce Machinaria (?)
Co udělat, když vám ukradnou vašeho čtyřnohého miláčka? To vám napoví adventura Samorost 2 od tvůrců Machinaria, kteří jsou zárukou vynikající kvality.
Jolly… 75%
Jolly Rover - banda psích pirátů (125 MB)
Zajali ho piráti, stal se psancem, vetřel se mezi kanibaly a nakonec se i zamiloval. To vše stihl hlavní hrdina v rámci příjemné adventury Jolly Rover.
Time Gentlemen… 85%
Time Gentlemen, Please! - Dva týpci, černý humor a skvělá adventura (23 MB)
Dan a Ben umožnili Hitlerovi získat mimozemské technologie a zotročit lidstvo. Pochopitelně je za to nikdo nepochválil. Uklidíte po nich tu paseku? Zn. spěchá!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z