Toy Cars… 55%
Toy Cars - závody mini autíček (?)
Závody angličáků, to je věc! Jezdit se bude po kulečníkovém stole, kuchyňské lince nebo třeba mezi připínáčky na nástěnce. Zvítězí váš favorit?
The Tribloos… 80%
The Tribloos - time management v akci (41.8 MB)
Skvělý mix mezi legendárními Lemmings a plánovací strategií, okořeněný pořádnou porcí levelů, zábavy a znovuhratelnosti. Přesně taková je hra The Tribloos.
Tobe's… 70%
Tobe's Vertical Adventure - jeskyňářem snadno a rychle (78 MB)
Dvojice Tobe a Nana se vydala na fascinující dobrodružství za bájným pokladem. Cestou je však čeká mnoho šplhání, ručkování a skrytých nástrah. Pomůžete jim?
TRAUMA… 75%
TRAUMA - nevídaná adventura (7 MB)
Dopravní nehoda a následné trauma dokáže pořádně zatočit se vzpomínkami. Co se honí hlavou mladé ženy po bouračce, můžete zjistit v revoluční adventuře TRAUMA.
The Tiny… 80%
The Tiny Bang Story - inspirace Machináriem (85.4 MB)
Je to Machinárium – není to Machinárium. Ve skutečnosti jde o zdařilou adventuru The Tiny Bang Story, která zaujme podobně kouzelnou atmosférou a novými nápady.
To Hell… 70%
To Hell with Johnny - k čertu s tebou! (26.5 MB)
Když vaši přítelkyni unese sám ďábel, je to pořádný průšvih. To se stalo Johnnymu, jenž se proto vydává až do samotných hlubin pekelných. Půjdete s ním?
Tommy… 70%
Tommy Tronic - skákačka jako řemen (30.5 MB)
Indie hra Tommy Tronic si bere to nejlepší ze skákaček a přidává navíc pěknou grafiku, povedené zvuky, hordy nejrůznějších nepřátel a extra rozsáhlé levely.
The Ball… 90%
The Ball - pátrání po ztracené civilizaci v Unreal Enginu (491 MB)
The Ball je jednou z nejlépe hodnocených indie her - a právem. V Unreal Enginu se vydáte za tajemstvím ztracené civilizace v mixu akce a logických hádanek.
The Machine… 75%
The Machine - zábava se strojem na kostky (16.1 MB)
Dopravit zboží po pásovém dopravníku z bodu A do bodu B se může jevit jako nuda. V případě logické hry The Machine je to ale výzva a hlavně skvělá zábava.
The Path… 70%
The Path - pohádka pro dospělé (53.1 MB)
Tak to tu ještě nebylo! Poprvé vám přinášíme hru á la film. Prožijte si The Path, která jako by svou ponurou atmosférou vypadla z oka snímkům Tima Burtona!
The Oil… 80%
The Oil Blue - těžařem na ropné plošině (38.5 MB)
Těžba černého zlata nebyla nikdy jednodušší a zábavnější. Chopte se strojů a vydolujte stanovený počet barelů. Je to báječná práce!
Totally… 85%
Totally Tiny Arcade - 8bitová pařba na automatech (8.5 MB)
Stále méně hráčů pamatuje éru osmibitových herních automatů se všemi těmi skvělými arkádami. Naštěstí je tu však Totally Tiny Arcade a s ní 24 legendárních her.
Turba… 80%
Turba - hudebně-logická paráda (19.3 MB)
Chcete si zahrát s Lady Gaga, Eminemem či třeba pořádně zapařit s Metallicou? Žádný problém, v audio hře Turba je výběr interpreta jen na vás!
Toki Tori… 80%
Toki Tori - kuře hrdina (9 MB)
Není kuře jako kuře a právě Toki Tori se umí teleportovat, bojovat s duchy nebo stavět mosty. Jen to létání mu moc nejde. Ale s vaší pomocí to jistě zvládne!
Trine… 85%
Trine - fantastická plošinovka (458.9 MB)
Na první pohled na mě plošinovka Trine působila jako průměrná arkáda, kterých se všude kolem povalují tuny. Nikdo by se nemohl trefit více vedle! Titul mě naprosto pohltil a následně vyplivl zpět do reality až po takřka deseti hodinách, které utekly jako voda!
Traffic… 75%
Traffic City 2 - velký šéf (?)
Řídit veškerou hromadnou dopravu ve městě se člověku nepoštěstí každý den. A od toho je tady zbrusu nový titul Traffic City 2.
Time Gentlemen… 85%
Time Gentlemen, Please! - Dva týpci, černý humor a skvělá adventura (23 MB)
Dan a Ben umožnili Hitlerovi získat mimozemské technologie a zotročit lidstvo. Pochopitelně je za to nikdo nepochválil. Uklidíte po nich tu paseku? Zn. spěchá!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z