Serious… 80%
Serious Sam Double D - krev a mutanti (475 MB)
Serious Sam v roce vydání třetího dílu přichází i ve 2D verzi, která je však stejně krvavá a ulítlá jako původní FPS a nabízí podobně originální obsah.
Swarm… 65%
Swarm Arena - next-gen grafika není vše (79 MB)
Swarm Arena má vše - samoučící se AI, 2 herní módy, multiplayer a úchvatné grafické zpracování. Navíc nabízí demo zdarma, tak proč ho nevyzkoušet?
Sexy Adventures… 70%
Sexy Adventures on Porn Island - TÝDEN EROTICKÝCH HER (49 MB)
Když ztroskotala vnadná žena na neznámém ostrově, neměla ani tušení, co se tam bude dít za čuňačinky. Jedná se totiž o ostrov, kde se natáčí filmy pro dospělé!Týden erotických her
SpaceChem… 75%
SpaceChem - malý chemik (61.9 MB)
Správce jaderného reaktoru je odpovědné povolání, ale také zábava. Můžete manipulovat s atomy, tvořit sloučeniny, ale také vyhořet. Neskončíte jako v Černobylu?
Super… 90%
Super Meat Boy - krvavá hitovka (?)
Flák masa snažící se zachránit svoji nevěstu před prohnaným zárodkem? Ano, i to je možné! A v případě indie hry Super Meat Boy i skvěle zpracované a zábavné.
Shank… 94%
Shank - akční krvák roku! (1.7 GB)
Hektolitry krve stříkající z protivníků po zásahu motorové pily či ostrých nožů. Hrdina, který si nezadá ani s Chuckem Norrisem. To je božská indie hra Shank.
Samorost… 70%
Samorost 2 - předchůdce Machinaria (?)
Co udělat, když vám ukradnou vašeho čtyřnohého miláčka? To vám napoví adventura Samorost 2 od tvůrců Machinaria, kteří jsou zárukou vynikající kvality.
Shatter… 85%
Shatter - vymazlená arkanoidová zábava (?)
Takhle nadupaný arkanoid jsme tu ještě neměli! Někteří hovoří dokonce o tom, že byl po 23 letech překonán původní koncept. A my souhlasně přikyvujeme!
Saira… 93%
Saira - indie skvost (240.6 MB)
Originální, atmosférická, excelentní. Taková je hra Saira se sympatickou hrdinkou. Ponořte se s ní do napínavého dobrodružství plného tajemna a nostalgie.
Starscape… 80%
Starscape - zákeřný vesmír (12.8 MB)
Stephen Hawking lidstvo před mimozemšťany varoval, ale ono ne, prostě do toho vesmíru muselo šťourat.
Super… 70%
Super Laser Racer - laserové závody (34.2 MB)
Spousta rychlých korábů brázdí laserem ohraničené vesmírné tratě. K tomu všude řinčí zbraně a sem tam se objeví zbloudilá kulka. Přežije jen ten nejlepší!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z