Toy Cars… 55%
Toy Cars - závody mini autíček (?)
Závody angličáků, to je věc! Jezdit se bude po kulečníkovém stole, kuchyňské lince nebo třeba mezi připínáčky na nástěnce. Zvítězí váš favorit?
APOX -… 60%
APOX - RTS v post-apokalyptické budoucnosti (?)
Zrezivělé hořící vraky aut se válí po silnicích, sem tam se objeví povstalecká patrola v jeepu a všude je slyšet střelba. Vítejte ve světě indie hry APOX.
Killing… 90%
Killing Floor - zombácký bloodfest (2.1 GB)
Když jsem v recenzi na Zombie Drivera zmiňoval střílečku Killing Floor, napadlo mě, proč nezrecenzovat rovnou i ji. Koneckonců, nahráno tam mám přes 80 hodin a stále mě to baví. Dámy a pánové, vítejte v recenzi na titul, jehož fanoušci se hádají do krve s hráči kolosu Left 4 Dead.
Serious… 80%
Serious Sam Double D - krev a mutanti (475 MB)
Serious Sam v roce vydání třetího dílu přichází i ve 2D verzi, která je však stejně krvavá a ulítlá jako původní FPS a nabízí podobně originální obsah.
Swarm… 65%
Swarm Arena - next-gen grafika není vše (79 MB)
Swarm Arena má vše - samoučící se AI, 2 herní módy, multiplayer a úchvatné grafické zpracování. Navíc nabízí demo zdarma, tak proč ho nevyzkoušet?
Inside… 65%
Inside a Star-filled Sky - rekurze jak ve filmu Počátek (?)
Hra ve hře, nebo spíš level v levelu v rámci jiného levelu. Zní to jako nesmysl? Inu, přesvědčte se o opaku u dnešní indie hry, jakou jste ještě neviděli!
The Tribloos… 80%
The Tribloos - time management v akci (41.8 MB)
Skvělý mix mezi legendárními Lemmings a plánovací strategií, okořeněný pořádnou porcí levelů, zábavy a znovuhratelnosti. Přesně taková je hra The Tribloos.
Blocks… 65%
Blocks That Matter - všeničící robot (64.2 MB)
Dva unesení programátoři, jeden neposedný robot a mnoho levelů. Taková je dnešní logická indie hra Blocks That Matter, jež provětrá vaše mozkové závity.
Chrono… 70%
Chrono Rage - zničte je až na atomy! (21.3 MB)
Není nic lepšího, než když můžete protivníky zničit až na prach. A pokud navíc umíte zastavovat čas jako Max Payne, bude to určitě neopakovatelná řežba!
Tobe's… 70%
Tobe's Vertical Adventure - jeskyňářem snadno a rychle (78 MB)
Dvojice Tobe a Nana se vydala na fascinující dobrodružství za bájným pokladem. Cestou je však čeká mnoho šplhání, ručkování a skrytých nástrah. Pomůžete jim?
Alchemia… 70%
Alchemia - za tajem elixíru života (47.8 MB)
Alchemia je malebným příběhem jednoho obyčejného človíčka, během nějž na hráče čeká nespočet hádanek. Pokud se vám líbil styl Samorosta, nebudete zklamáni!
Dwarfs… 75%
Dwarfs!? - hamižní trpaslíci (234 MB)
S hrami s trpaslíky se roztrhl pytel a voila, je tu titul Dwarfs!? Ten nás opět přesvědčí, že trpaslíci milují zlato, drahé kameny a vrtání se v zemi.
TRAUMA… 75%
TRAUMA - nevídaná adventura (7 MB)
Dopravní nehoda a následné trauma dokáže pořádně zatočit se vzpomínkami. Co se honí hlavou mladé ženy po bouračce, můžete zjistit v revoluční adventuře TRAUMA.
Anomaly:… 85%
Anomaly: Warzone Earth - originální emzácká anomálie (396 MB)
Emzácká vesmírná invaze, prostředí zaprášeného Bagdádu a moderního Tokya a to vše okořeněné revolučním konceptem v žánru tower defense. No nevyzkoušejte to!
Hamilton… 80%
Hamilton's Great Adventure - pořádné dobrodružství! (684.7 MB)
Hlavní hrdina Hamilton je dobrodruh tělem i duší jako Indiana Jones. A i on se vydal v krásné 3D grafice do všech koutů světa za pokladem nesmírné ceny.
EDGE -… 80%
EDGE - balancování na hraně (188 MB)
Autoři úspěšných titulů Toki Tori či RUSH jsou zpět se zbrusu novou indie hrou, v níž hraje hlavní roli kostka, která dokáže dělat různé frajeřinky. Nevěříte?
Jamestown… 80%
Jamestown - koloniální Mars v 17. století (?)
Píše se 17. století a britská kolonizace Marsu je v plném proudu. Proto se budete muset pořádně ohánět, aby v této kooperativní střílečce uspěli.
AQUA Naval… 80%
AQUA Naval Warfare - mariňákem budoucnosti (?)
Shoot 'em up akce odehrávající se výhradně na vodě? To je futuristická vize dnešní indie hry, jež vás vrhne do úchvatné 3D vřavy mezi znesvářené vojevůdce.
Limbo… 95%
Limbo - herní skvost konečně na PC! (150 MB)
Před rokem vyrazil na XBOXu dech hernímu světu svojí atmosférou a originalitou. Po dlouhé době si ho vymodlili i hráči PC. Přivítejte herní skvost Limbo!
iBomber… 85%
iBomber Defense - na západní frontě klid (92 MB)
Na mrazivé východní frontě, v horkých afrických dunách, ale i v přístavech či v rozbombardovaném Berlíně - tam všude budete odolávat nacistické hrozbě!
1 2 3 4 5 66 další »
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z