APOX -… 60%
APOX - RTS v post-apokalyptické budoucnosti (?)
Zrezivělé hořící vraky aut se válí po silnicích, sem tam se objeví povstalecká patrola v jeepu a všude je slyšet střelba. Vítejte ve světě indie hry APOX.
Alchemia… 70%
Alchemia - za tajem elixíru života (47.8 MB)
Alchemia je malebným příběhem jednoho obyčejného človíčka, během nějž na hráče čeká nespočet hádanek. Pokud se vám líbil styl Samorosta, nebudete zklamáni!
Anomaly:… 85%
Anomaly: Warzone Earth - originální emzácká anomálie (396 MB)
Emzácká vesmírná invaze, prostředí zaprášeného Bagdádu a moderního Tokya a to vše okořeněné revolučním konceptem v žánru tower defense. No nevyzkoušejte to!
AQUA Naval… 80%
AQUA Naval Warfare - mariňákem budoucnosti (?)
Shoot 'em up akce odehrávající se výhradně na vodě? To je futuristická vize dnešní indie hry, jež vás vrhne do úchvatné 3D vřavy mezi znesvářené vojevůdce.
Atom Zombie… 80%
Atom Zombie Smasher - zombie apokalypsa (23.3 MB)
Šířící se nákaza postupuje mílovými kroky a tisíce lidí spoléhají, že je zachráníte. Využijte sniperů či výbušnin, jinak se z nich stanou krvelačné bestie!
A.R.E.S.… 80%
A.R.E.S. Extincion Agenda - robo-průšvih v roce 2094 (114.7 MB)
Čekejte, že v roce 2094 nastane pořádný průšvih. Roboti z kosmu se zmocní předsunuté obrany Země a jedinou záchranou bude rek v oranžovém pancíři.
Amnesia:… 93%
Amnesia: The Dark Descent - kdo se bojí, nesmí k počítači (500 MB)
Novinka od tvůrců úspěšného survival hororu Penumbra je tady a bude vás strašit v těch nejhorších nočních můrách. Schovejte se, Amnesia přichází.
AaAaAA… 93%
AaAaAA!!! - A Reckless Disregard for Gravity - zlámané kosti BASE jumpera (188.6 MB)
BASE jumping, tedy skákání z vysokých budov, je extrémně nebezpečný sport. Mnohem bezpečnější je zlámat si kosti jen virtuálně u dnešní vynikající indie hry.
AstroDriller… 70%
AstroDriller 3020 - vesmírné rubání (19.6 MB)
Těžit diamanty za pomoci laserů nemusí být žádná dřina. Naopak! V indie hře AstroDriller 3020 to je i díky zajímavému bodovému systému velmi návyková zábava.
Aquaria… 80%
Aquaria - mořskou kráskou (63 MB)
Kouzelné zkoumání podvodního světa v šupinách ještě krásnější mořské víly, to je Aquaria. Poznejte s ní tajemství vodního světa a také jí samotné.
Altitude… 91%
Altitude - nebe patří jen vám (300 MB)
Barevná letadélka, kreslená dětsky laděná grafika – tohle, že má být jedna z nejlepších indie her poslední doby? Ano! Ostatně, Altitude vás o tom samo přesvědčí.
And Yet… 90%
And Yet It Moves - otáčejte prostředím (34.3 MB)
Originální nápad zaručující návykové a pohlcující hraní. Neokoukaná grafika a niterné zvuky pohlcující vaše smysly. Přesně to je And Yet It Moves!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z