Gish -… 80%
Gish - epické arkády ještě nevymřely (9.8 MB)
Gish není typický hrdina. Je z dehtu, lepí, klouže, dokonce i zabíjí. To vše kvůli své milované, kterou do ruin ztraceného města unesla tajemná bytost.
World… 91%
World of Goo - kulička ke kuličce sedá (160 MB)
Neposedné černé kuličky se zálibou ve stavění věží opět přichází na scénu! Jsou neposední hraví a chtějí, abyste se k nim přidali. World of Goo je tady!
Osmos… 85%
Osmos - zvětšte se a pohlťte je! (8.6 MB)
I mezi malými buňkami se vede drsný boj, který má jen jedno pravidlo - větší žere menší. Na vás tak je ukořistit, co se jen dá, a hlavně… přežít to!
Cogs -… 80%
Cogs - ať se točí! (73 MB)
Logický rychlík do každé rodiny! Procvičíte si logické myšlení, skvěle se odreagujete a užijete si spoustu zábavy. Nebo ne? V případě Cogs určitě.
Trine… 85%
Trine - fantastická plošinovka (458.9 MB)
Na první pohled na mě plošinovka Trine působila jako průměrná arkáda, kterých se všude kolem povalují tuny. Nikdo by se nemohl trefit více vedle! Titul mě naprosto pohltil a následně vyplivl zpět do reality až po takřka deseti hodinách, které utekly jako voda!
Magnetis… 60%
Magnetis - multiplayerový magnetismus (19.9 MB)
Netvrdím, že magnetismus byl ve škole nuda, ale jeho herní podoba má mnohem větší ambice zaujmout široké spektrum lidí. Ta podoba se jmenuje Magnetis.
Piggly… 95%
Piggly Christmas Edition - vánoční videorecenze (14 MB)
Hledáte povedenou vánoční hru? Právě jste ji našli! Vánočku v ní sice péct nebudete, ale voňavý koláč ano. Vžijte se do prasečí mámy, která musí nasytit tři hladové žaludky a hledejte potřebná jablíčka.
Faerie… 80%
Faerie Solitaire - pohádka o kartách (95 MB)
Faerie Solitare je určený pro všechny hráče, nezávisle na věku nebo pohlaví. Pohádkový svět už otevírá své brány, teď už je to jen na vašich mozkových závitech!
Traffic… 75%
Traffic City 2 - velký šéf (?)
Řídit veškerou hromadnou dopravu ve městě se člověku nepoštěstí každý den. A od toho je tady zbrusu nový titul Traffic City 2.
MHD Simulator… 75%
MHD Simulator 2009 - pozor, jede šalina! (149 MB)
Řidiči tramvají a autobusů jsou strašně opomíjeni a přitom se jedná o tak zajímavé povolání. MHD Simulator 2009 vás v tom jistě jen usvědčí.
Time Gentlemen… 85%
Time Gentlemen, Please! - Dva týpci, černý humor a skvělá adventura (23 MB)
Dan a Ben umožnili Hitlerovi získat mimozemské technologie a zotročit lidstvo. Pochopitelně je za to nikdo nepochválil. Uklidíte po nich tu paseku? Zn. spěchá!
Lux Delux… 90%
Lux Delux - ovládněte nekonečný prostor (31.6 MB)
Chcete ovládnout svět? Proč ne. Nebo změnit výsledek 2. světové války? Jak je libo. Nebo buďte první, kdo kolonizuje Měsíc - tady jde jen a jen o moc!
Plants… 90%
Plants vs. Zombies - Videorecenze (26.7 MB)
Ve hře Plants vs. Zombies musíte ubránit svůj domov proti nenasytným zombíkům, ovšem nikoliv upilovanou brokovnicí, ale nejrůznějším rostlinstvem, kytkami počínaje. Nenechte si sežrat mozek a zničte všechny otravné nemrtvé! Více už v samotné videorecenzi.
Crayon… 70%
Crayon Physics Deluxe - (de)luxusní kreslení (29 MB)
Vem si žlutou tužku, namaluj mi hrušku, a pod hrušku talíř, sláva, už jsi malíř! A ti nejlepší z vás si mohou troufnout kreslit v Crayon Physics Deluxe.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z