Ziro -… 70%
Ziro - zamrzlá logika (36.1 MB)
Nemusíte být ekolog, aby vás zaujala dnešní logická indie hra Ziro. Přesvědčte se o svých myslících schopnostech ve 300 levelech s rostoucí obtížností!
Aquaria… 80%
Aquaria - mořskou kráskou (63 MB)
Kouzelné zkoumání podvodního světa v šupinách ještě krásnější mořské víly, to je Aquaria. Poznejte s ní tajemství vodního světa a také jí samotné.
Bridge… 70%
Bridge Construction Set - stavět a bořit mosty je zábava! (4.7 MB)
Pokud byste si chtěli vyzkoušet stavění mostů, nemusíte trávit roky studiem na vysoké škole. Bridge Construction Set z vás udělá profesionály během chvilky!
Mr. Robot… 85%
Mr. Robot - Wall-E v novém (24.9 MB)
Epický příběh přátelství mezi stroji, zrady a hamounství, který jako by vypadl z oka filmu Wall-E. Prožijte dobrodružství v šasi jednoho z pomocných robotů!
Bob Came… 75%
Bob Came in Pieces - fyzika ve váš prospěch (118.3 MB)
Bob havaroval na Zemi a poztrácel části své rakety. Pomozte mu je najít a sestavte vesmírnou loď tak, abyste vyřešili hádanky využívající fyzikální zákony!
Starscape… 80%
Starscape - zákeřný vesmír (12.8 MB)
Stephen Hawking lidstvo před mimozemšťany varoval, ale ono ne, prostě do toho vesmíru muselo šťourat.
Beat Hazard:… 75%
Beat Hazard: VIDEORECENZE (40 MB)
Říká vám něco slovní spojení "hudební extáze"? Pokud ne, zhlédněte naší videorecenzi!
Word Pirate… 70%
Word Pirate - pirátem z Karibiku (42 MB)
Jako Keira Knightley se i hrdinka indie hry Word Pirate stala pirátkou. A propluje celý Karibik, aby očistila rodinné jméno. Námořníci třeste se!
Fortix… 70%
Fortix - mečem proti drakům (21 MB)
Když zlý démon zabere vaše království a nastolí temnotu, přichází čas na pomstu. Jako správný hrdina se chopte meče a získejte kousek po kousku svoji zem zpět!
Super… 70%
Super Laser Racer - laserové závody (34.2 MB)
Spousta rychlých korábů brázdí laserem ohraničené vesmírné tratě. K tomu všude řinčí zbraně a sem tam se objeví zbloudilá kulka. Přežije jen ten nejlepší!
Multiwinia… 85%
Multiwinia - stratégův sen (48.6 MB)
V jednoduchosti se skrývá velká síla, což je heslo, kterým se řídili i tvůrci Multiwinie. Proč dělat komplikovanou strategii, když jde vše udělat jednoduše, ale zároveň zábavně?
Toki Tori… 80%
Toki Tori - kuře hrdina (9 MB)
Není kuře jako kuře a právě Toki Tori se umí teleportovat, bojovat s duchy nebo stavět mosty. Jen to létání mu moc nejde. Ale s vaší pomocí to jistě zvládne!
Eufloria… 75%
Eufloria - žabomyší války (26.7 MB)
Člověk by nevěřil, že i mezi výtrusy může probíhat válka - a jaká! Ulupte lepší půdu, vybudujte větší armádu, prostě přežijte!
Braid… 95%
Braid - malá velká hra (104 MB)
Existují hry, které vám budou rotovat v hlavě i několik týdnů po dohrání. Hry, kterých se nebudete moci zbavit. Hry jako Braid.
QuantZ… 85%
QuantZ - žůžo, to je spojování kuliček ve 3D! (43.9 MB)
Spojování barevných kuliček neprošlo nikdy takovou (r)evolucí, jako v případě hry Quantz. Ta se přesouvá do 3D, přidává mnoho módů a přehršel levelů. Odoláte?
Yumsters… 85%
Yumsters! 2: Around the World! - nenasytně zábavní červové (42.5 MB)
Jsou veselí, hraví a věčně hladoví. Mají rádi ovoce a cestování po celém světě. Seznamte se s partičkou červíků ze hry Yumsters! 2: Around the World!
Jumpin… 80%
Jumpin' Jack – žluté dobrodružství (40 MB)
Vypadá jako Homer Simpson, skáče jako Mario a zažívá dobrodružství ve stylu Indiana Jonese. Kdo to k sakru je? No přece Jumpin' Jack! Novodobý hrdinný otec, který zachraňuje svou rodinu od zákeřných podivínů.
Altitude… 91%
Altitude - nebe patří jen vám (300 MB)
Barevná letadélka, kreslená dětsky laděná grafika – tohle, že má být jedna z nejlepších indie her poslední doby? Ano! Ostatně, Altitude vás o tom samo přesvědčí.
Zombie… 60%
Zombie Driver - taxikářem v zombie městě (500 MB)
S hrami se zombie tématikou se v posledních letech roztrhl pytel. Jen z hlavy vyjmenuji Left 4 Dead, Killing Floor či Nation Red. K nim se nedávno nově přidal titul od polského studia EXOR Studios (tvůrci modifikace D.I.P.R.I.P. pro Half-Life 2) s všeříkajícím názvem Zombie Driver. Je čas namontovat na auto bodáky, zapnout stěrače, obléci pláštěnku a vyrazit do ulic!
And Yet… 90%
And Yet It Moves - otáčejte prostředím (34.3 MB)
Originální nápad zaručující návykové a pohlcující hraní. Neokoukaná grafika a niterné zvuky pohlcující vaše smysly. Přesně to je And Yet It Moves!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z