Wake -… 70%
Wake - S.O.S, potápíme se! (42.3 MB)
Být strojařem na potápějícím se parníku není žádná legrace. Dostat se z nejnižšího patra až na palubu je totiž nadlidský úkol. Podaří se vám přemoct vodní živel?
Razor2:… 75%
Razor2: Hidden Skies - vesmírné souboje zábavně (153.5 MB)
Epické souboje se závěrečnými bossy jsou největší zbraní akční indie hry Razor2: Hidden Skies. Máte na to provést ozbrojenou raketu nebezpečným vesmírem?
AaAaAA… 93%
AaAaAA!!! - A Reckless Disregard for Gravity - zlámané kosti BASE jumpera (188.6 MB)
BASE jumping, tedy skákání z vysokých budov, je extrémně nebezpečný sport. Mnohem bezpečnější je zlámat si kosti jen virtuálně u dnešní vynikající indie hry.
Booster… 75%
Booster Trooper - bazuka, nebo kulomet? (?)
S principem populárního Soldatu přichází indie hra Booster Trooper; vše je však zabaleno v mnohem modernější a hezčí grafice. Tak nastartujte svůj jetpack!
The Path… 70%
The Path - pohádka pro dospělé (53.1 MB)
Tak to tu ještě nebylo! Poprvé vám přinášíme hru á la film. Prožijte si The Path, která jako by svou ponurou atmosférou vypadla z oka snímkům Tima Burtona!
Samorost… 70%
Samorost 2 - předchůdce Machinaria (?)
Co udělat, když vám ukradnou vašeho čtyřnohého miláčka? To vám napoví adventura Samorost 2 od tvůrců Machinaria, kteří jsou zárukou vynikající kvality.
PacIn:… 85%
PacIn: Nermessova pomsta - přišel, viděl, zvítězil? (250 MB)
Po letech vývoje se na vaše monitory řítí jedna z nejočekávanějších českých freeware her. Dámy a pánové, je tady PacIn!
The Oil… 80%
The Oil Blue - těžařem na ropné plošině (38.5 MB)
Těžba černého zlata nebyla nikdy jednodušší a zábavnější. Chopte se strojů a vydolujte stanovený počet barelů. Je to báječná práce!
Totally… 85%
Totally Tiny Arcade - 8bitová pařba na automatech (8.5 MB)
Stále méně hráčů pamatuje éru osmibitových herních automatů se všemi těmi skvělými arkádami. Naštěstí je tu však Totally Tiny Arcade a s ní 24 legendárních her.
Bad Rats:… 75%
Bad Rats: the Rats' Revenge - krev a brutalita v podání krys (122 MB)
Vzbouřené krysy mučící nebohého kocoura za pomoci zvráceně důmyslných metod? Ano, krysí pomsta může právě teď začít!
Revenge… 75%
Revenge of the Titans - tower defense žánr opět ožívá (59.3 MB)
Poplach! Krvežízniví vetřelci obsadili Zemi a nejbližší planety! Je na vás jestli, ubráníte základny na Zemi, Měsíci, Marsu a Jupiteru. Nebo na to nemáte?
Shatter… 85%
Shatter - vymazlená arkanoidová zábava (?)
Takhle nadupaný arkanoid jsme tu ještě neměli! Někteří hovoří dokonce o tom, že byl po 23 letech překonán původní koncept. A my souhlasně přikyvujeme!
vvvvvv… 75%
vvvvvv - skvělá indie skákačka (13.6 MB)
Zajímavé nápady a především skvělý level desing, to jsou hlavní finesy indie hry s netradičním názvem vvvvvv. Prokažte svůj důvtip při hrátkách s gravitací!
Puzzle… 80%
Puzzle Dimension - VIDEORECENZE (500 MB)
Odhodťe zbraně a pojďte si raději zapřemýšlet! Co takhle u hry Puzzle Dimension, na níž jsme si připravili videorecenzi?
Turba… 80%
Turba - hudebně-logická paráda (19.3 MB)
Chcete si zahrát s Lady Gaga, Eminemem či třeba pořádně zapařit s Metallicou? Žádný problém, v audio hře Turba je výběr interpreta jen na vás!
Jolly… 75%
Jolly Rover - banda psích pirátů (125 MB)
Zajali ho piráti, stal se psancem, vetřel se mezi kanibaly a nakonec se i zamiloval. To vše stihl hlavní hrdina v rámci příjemné adventury Jolly Rover.
AstroDriller… 70%
AstroDriller 3020 - vesmírné rubání (19.6 MB)
Těžit diamanty za pomoci laserů nemusí být žádná dřina. Naopak! V indie hře AstroDriller 3020 to je i díky zajímavému bodovému systému velmi návyková zábava.
Uplink… 80%
Uplink - hackerem snadno a rychle (7.2 MB)
Chcete po internetu vykrást banku? Nebo smazat kompromitující soubory? A co třeba "vystudovat" vysokou školu jedním kliknutím? Uplink je tu pro vás.
Saira… 93%
Saira - indie skvost (240.6 MB)
Originální, atmosférická, excelentní. Taková je hra Saira se sympatickou hrdinkou. Ponořte se s ní do napínavého dobrodružství plného tajemna a nostalgie.
Mole Control… 60%
Mole Control - VIDEORECENZE (260 MB)
Už věky chcete zničit krtka? Tak to vám naše videorecenze přijde vhod! Indiovka Mole Control je totiž na likvidaci krků přímo postavená.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z