A.R.E.S.… 80%
A.R.E.S. Extincion Agenda - robo-průšvih v roce 2094 (114.7 MB)
Čekejte, že v roce 2094 nastane pořádný průšvih. Roboti z kosmu se zmocní předsunuté obrany Země a jedinou záchranou bude rek v oranžovém pancíři.
NightSky… 80%
NightSky - atmosférická koulecí arkáda (25.7 MB)
Temná, snová atmosféra z indie hry NightSky přímo pryští. Vžijte se do role neposedné koule, jež hledá skrz propletená bludiště cestu domů.
Who's… 90%
Who's That Flying?! - že by Superman? (?)
Je to pták! Ne, je to letadlo! Ne, je to hrdina neskutečně návykové nové indie hry, jež vás překvapí skvělou hratelností, zábavou a parádní kulisou!
Woody… 80%
Woody Two-Legs Attack of the Zombie Pirates - pirát versus banda nemrtvých (270.8 MB)
Každý správný pirát si brání svůj ostrov pokladů. O to víc, když se na něj dobývá banda nemrtvých kostlivců, mumií a duchů. I sám Kraken a Davy Jones!
Clickr… 90%
Clickr - i logická hra může vypadat stylově (10 MB)
Ta tam jsou doby nevzhledných logických her. Přivítejte indie hru Clickr, jež nabízí stylové zpracování, spoustu módů a hlavně hodiny neutuchající zábavy!
To Hell… 70%
To Hell with Johnny - k čertu s tebou! (26.5 MB)
Když vaši přítelkyni unese sám ďábel, je to pořádný průšvih. To se stalo Johnnymu, jenž se proto vydává až do samotných hlubin pekelných. Půjdete s ním?
Lunnye… 50%
Lunnye Devitsy - marťan spadl z Měsíce (39.7 MB)
Asi se vám ještě nestalo, že byste spadli z Měsíce. To jeden ufonek takové štěstí neměl a teď se snaží dostat zpět. V cestě mu však stojí nevlíné prostředí.
Ion Assault… 85%
Ion Assault - akce v next-gen balení (?)
Shoot 'em up stříleček je spousta, ale next-gen jen pár, třeba Ion Assault. Ponořte se do skvělé grafiky a užijte si tunu zábavy s emzáckými potvorami.
Tommy… 70%
Tommy Tronic - skákačka jako řemen (30.5 MB)
Indie hra Tommy Tronic si bere to nejlepší ze skákaček a přidává navíc pěknou grafiku, povedené zvuky, hordy nejrůznějších nepřátel a extra rozsáhlé levely.
Foreign… 80%
Foreign Legion: Buckets of Blood - kbelíky naplněné krví (?)
Válčit za peníze jde snad jen ve Francii nebo v dnes recenzované indie hře. V ní si na nové zbraně a náboje vyděláte zabíjením protivníků a plněním misí.
The Ball… 90%
The Ball - pátrání po ztracené civilizaci v Unreal Enginu (491 MB)
The Ball je jednou z nejlépe hodnocených indie her - a právem. V Unreal Enginu se vydáte za tajemstvím ztracené civilizace v mixu akce a logických hádanek.
The Machine… 75%
The Machine - zábava se strojem na kostky (16.1 MB)
Dopravit zboží po pásovém dopravníku z bodu A do bodu B se může jevit jako nuda. V případě logické hry The Machine je to ale výzva a hlavně skvělá zábava.
Clones… 85%
Clones - výjimečný remake legendy Lemmings (143.6 MB)
Vzpomínáte si na logickou legendu Lemmings? Clones se pokouší o její vzkříšení, navíc přidává spoustu věcí a bonusů a hlavně - vše balí do pěkné grafiky.
BIT.TRIP… 90%
BIT.TRIP BEAT - hlavní je rytmus (?)
Pozor, jeden z nejlepších titulů pro Wii se konečně dostal i k hráčům na PC! Jde o BIT.TRIP BEAT, extrémně návykovou záležitost s výjimečnou hudební kulisou.
RUSH -… 80%
RUSH - když se krychle dají do pohybu (277 MB)
Logická hra v 3D? To už není jen Portal! RUSH přichází s geniálně jednoduchým nápadem a intuitivním ovládáním, díky kterému se můžete plně soustředit na hraní.
Doc Clock™:… 70%
Doc Clock™: The Toasted Sandwich of Time - šílený vědec cestuje časem (?)
Doc Clock je další potrhlý vynálezce, který sestrojil stroj času a něco se nepovedlo. Proto vás žádá o pomoc v adventuře s logickými a konstrukčními prvky.
Lugaru… 80%
Lugaru HD - Chuck Norris v rouše zaječím (33.1 MB)
Může být zajíc akčním hrdinou? Ano, v indie bojovce Lugaru HD tomu tak skutečně je. Naučte se chvaty, triky a obranné prvky a nakopejte soupeřům pozadí!
Shank… 94%
Shank - akční krvák roku! (1.7 GB)
Hektolitry krve stříkající z protivníků po zásahu motorové pily či ostrých nožů. Hrdina, který si nezadá ani s Chuckem Norrisem. To je božská indie hra Shank.
Amnesia:… 93%
Amnesia: The Dark Descent - kdo se bojí, nesmí k počítači (500 MB)
Novinka od tvůrců úspěšného survival hororu Penumbra je tady a bude vás strašit v těch nejhorších nočních můrách. Schovejte se, Amnesia přichází.
Nimbus… 90%
Nimbus - plachtění je neskutečná zábava (?)
Závody se stroji bez motorů - zdá se vám to jako hloupost? Hra Nimbus vás přesvědčí o opaku. Chopte se kniplu plachtícího letadla a užijte si obří porci zábavy!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z