Lume -… 70%
Lume - kouzelná adventura (?)
Kouzelná atmosféra, spousta miniher a to vše zabalené do krásného 3D kartonového kabátku – to je Lume, povedená adventura, která vás 100% zaujme.
Sexy Adventures… 70%
Sexy Adventures on Porn Island - TÝDEN EROTICKÝCH HER (49 MB)
Když ztroskotala vnadná žena na neznámém ostrově, neměla ani tušení, co se tam bude dít za čuňačinky. Jedná se totiž o ostrov, kde se natáčí filmy pro dospělé!Týden erotických her
DETOUR… 70%
DETOUR - zabiják Bořek stavitel (?)
V indie hře DETOUR se zhostíte role dopravce a stavitele, jehož největší zbraní je sabotáž ničící případnou konkurenci. Jenže ani ta vám nedá nic zadarmo!
BEEP -… 90%
BEEP - hrátky s fyzikou (154.4 MB)
U her s propracovaným fyzikálním modelem si člověk užije tuny zábavy. To platí beze zbytku i o hře BEEP, v níž budete s pomocí fyziky překonávat různé překážky.
Fortix… 80%
Fortix 2 - udatným rytířem (72 MB)
Temný pán povstal a vy jste jedinou nadějí zotročeného lidstva. Vydejte se skrz bažiny na cestu plnou nebezpečných draků, úpírů a nepřátelských tvrzí.
Your Doodles… 80%
Your Doodles are Bugged! - kouzelná fixa (172 MB)
Magická fixa, která promění namalované věci ve skutečné, to je ale nápad! Využijte ji k nalezení všech neposedných brouků v originálním kresleném světě!
SpaceChem… 75%
SpaceChem - malý chemik (61.9 MB)
Správce jaderného reaktoru je odpovědné povolání, ale také zábava. Můžete manipulovat s atomy, tvořit sloučeniny, ale také vyhořet. Neskončíte jako v Černobylu?
Delve… 75%
Delve Deeper - trpasličí války (35.2 MB)
Podzemí skrývá spoustu zlata, diamantů a pokladů. V hlubinách však číhají také různé potvory, které se pokusí váš tým trpaslíků sežrat. Tak bacha na ně!
Guerrilla… 70%
Guerrilla Bob - zabít, zabít, zabít! (?)
Doutník v puse, raketomet na zádech, v jedné ruce nůž a v druhé samopal. To je hlavní hrdina indie hry Guerrilla Bob, jemuž nikdy nedojde chuť zabíjet.
Frogs… 55%
Frogs vs Storks - že mě nechytíš, čápe?! (14.1 MB)
Vztah žab a čápů je velmi podobný tomu mezi kočkami a myšmi – prostě se nemají moc v lásce. A jelikož žáby v této válce prohrávají, prosí vás o naléhavou pomoc.
The Tiny… 80%
The Tiny Bang Story - inspirace Machináriem (85.4 MB)
Je to Machinárium – není to Machinárium. Ve skutečnosti jde o zdařilou adventuru The Tiny Bang Story, která zaujme podobně kouzelnou atmosférou a novými nápady.
Super… 90%
Super Meat Boy - krvavá hitovka (?)
Flák masa snažící se zachránit svoji nevěstu před prohnaným zárodkem? Ano, i to je možné! A v případě indie hry Super Meat Boy i skvěle zpracované a zábavné.
Atom Zombie… 80%
Atom Zombie Smasher - zombie apokalypsa (23.3 MB)
Šířící se nákaza postupuje mílovými kroky a tisíce lidí spoléhají, že je zachráníte. Využijte sniperů či výbušnin, jinak se z nich stanou krvelačné bestie!
Family… 85%
Family Farm - co Čech, to farmář (84 MB)
Pokud vás ještě stále neopustily romantické představy o farmaření, vyzkoušejte českou novinku Family Farm. Dokážete se postarat o své hospodářství?
Heavy… 70%
Heavy Hogur - trpaslíkem fárajícím v podzemí (36.8 MB)
Z titulu Heavy Hogur přímo sálá nefalšovaná trpasličí atmosféra, jejímž zdrojem je poutavá 3D grafika a příjemná keltská hudba. Ponořte se do světa kouzel!
Commander… 75%
Commander - vesmírná tower defense zábava (300 MB)
Tower defense her je jako šafránu, a tak vám rádi představíme dnešní indie hru. V ní létá z vesmíru spousta šutrů a balastu a vy jediní můžete zabránit zkáze!
Hoard… 80%
Hoard - já, drak (599 MB)
Být pohádkovým drakem je zábava! Ničíte vesnice, unášíte princezny, bojujete s rytíři a hromadíte zásobu zlata. Vyzkoušejte si to na vlastní kůži.
BIT.TRIP… 85%
BIT.TRIP RUNNER - skákejte v rytmu hudby! (?)
Podlehněte rytmu hudby a pusťte se do futuristického, hopsavě-běhavého dobrodružství! Zaručujeme vám, že se z nabízených světů nebudete moci odtrhnout.
Big Sky… 70%
Big Sky - trošku jiná shoot 'em all akce (?)
V indie titulu Big Sky si nejen zaválčíte proti 11 různým nepřátelům a dvěma obřím bossům, ale také se budete vrtat skrz planety a asteroidy. To jinde nenajdete!
Power… 75%
Power of Defense - když za nás válčí roboti (130.8 MB)
V budoucnosti už nejsou vojáci - lidé místo sebe posílají do boje roboty, kteří si to rozdají na život a na smrt. Najděte nejlepší taktiku a zachraňte Zemi!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z