Ignac

9. 8. 2001 > FreeHry > Adventury

Je jen málo her, které by na poli freeware adventur stály opravdu za nějakou větší pozornost. A Ignac bezesporu jednou z nich. Nejenže vás na první pohled zaujme skvělou kreslenou grafikou, která připomíná hity Sam&Max nebo český Polda, ale také vás zaujme její příběh. Vžíváte se totiž do role malého chlapce, jemuž rodiče zakázali za špatné znánky chodit ven a jeho úkolem je se dostat z domu. Jak jsem řekl, zpracování je pěkné a hry se budete určitě bavit. Jediným problémem zůstává délka hry, protože ta není nijak závratná, ale alespoň u toho neprosedíte mládí :)

Je jen málo her, které by na poli freeware adventur stály opravdu za nějakou větší pozornost. A Ignac bezesporu jednou z nich. Nejenže vás na první pohled zaujme skvělou kreslenou grafikou, která připomíná hity Sam&Max nebo český Polda, ale také vás zaujme její příběh. Vžíváte se totiž do role malého chlapce, jemuž rodiče zakázali za špatné znánky chodit ven a jeho úkolem je se dostat z domu. Jak jsem řekl, zpracování je pěkné a hry se budete určitě bavit. Jediným problémem zůstává délka hry, protože ta není nijak závratná, ale alespoň u toho neprosedíte mládí :)


Autor: Michal Acler

  • Freeware - Software, který je distribuován zcela bezplatně. Platí zde však autorská práva zamezující jakékoliv měnění a poupravování zdrojových kódů a dalších částí programu.
80%
hodnocení
redakce
100%
hodnocení
čtenářů
Ohodnoťte hru i vy!
(4.1 MB)
4202×

screenshot screenshot
pocitadlo